Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Podanie


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dzyzz1o
Wiek: 19
Znajomość AMXX (0/8) : 3
Doświadczenie: 0 - jako admin na jakimkolwiek serwerze, natomiast w csa gram juz kilka lat
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam:  cs non-steam
Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem: nie rozumiem tego pytania. mozna jeszcze raz? hah, tak potrafie czytać ze zrozumieniem
SID: 
ID Steam: 76561198361936519
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198361936519/
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/dzyzz1o/
Kontakt: Discord, Forum, praktycznie każdego komunikatora używam jaki ci do głowy przyjdzie
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: nie będę owijał w bawełnę, wkurwia mnie już to, że musze wchodzić, przerywać komus inna czynność, i prosić o bana dla jakiegoś pacjenta, bo gra na kodach, ludzie mnie znają na tym serwerze, piszą do mnie pv żebym to ja wszedł i zobaczył czy gosciu koduje, a potem ja z tym ide tutaj na forum xd, rzec mogę, że jestem pochylniowa maskotka na onlydd2 haha, a co mogę powiedzieć o sobie? pisze szybko na klawiautrze z zamknietymi oczami, i potrafie gotowac, no i lubie w palnik dac czasami, pozdrawiam czesc i milej pory ci życze o której to czytasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dzyzz1o napisał:

hahahaha bardzo trafne spostrzeżenie, dziękuje za feedback, postaram się być bardziej kulturalny 

Wyzywajac/obrazajac innych? Pogralem dluzsza chwile z toba i wyzwiska szly jeden za drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam cięty język, i sobie będę miał jako zwykły szary gracz, natomiast jeżeli byłbym już administratorem, to zmieniłbym swoje podejście ;p zreszta fetysz to możesz mieć stóp, albo piersi, ale nie wyzywania bracie najserdeczniejszy ;p potrafie byc kulturalny i to nawet nie wiesz jak, ale jak dla każdego wchodze sobie poklikać, i sie powyzywac równie dobrze z innymi którzy wchodzą i w taki sposób odreagowywuja dzien emocje, nie wiem to takie trudne by to zrozumiec, jak chcesz to zmienie forme i sobie bede wchodzil na tyralnie na ts3, i nikomu to nie bedzie przeszkadzało, a nie sorry znajdzie sie jeden z drugim, co i to też bedzie przeszkadzać, jak wspomniałem wczesniej, nabierzcie dystansu, bo moze to ja was przez przypadek obrazilem ;x tak jak napisal *MiyaGu* . niech sie wypowiedza osoby grajace na tym serwerze, chetnie poczytam wasze opinie, i tak potrafie przyjac konstruktywna krytyke, a nie jakies granie chwile przy mnie, no bez jaj panowie, pozdrawiam milego czesc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność grać od kilku miesięcy z dzyzz1o i śmiem sądzić, że to naprawdę kompetentna osoba na admina. :D Jakby nie miałem złych doświadczeń z jego osobą, nawet gdy robił mnie jak chciał w przeciwnej drużynie osobiście nie wiem, skąd taki nagle hejt na niego pozdro :DDDDD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

gra, kultura do ogarnięcia po naszej krótkiej rozmowie widać że nie zachowuje się jak szczeniak a coś tam myśli i zmienia zachowanie. Admin próbny jest łatwy do stracenia za wyzywki więc chyba się będzie pilnować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dzyzz1o. Gram na tym serwerze i potrzebna jest taka osoba jak on, nic tak nie denerwuje jak gość odpalony nabija 150 fragow w rundzie na headach i się szczyci ze przoduje nie kryjąc się ze jest odpalony. Dzyzz1o nieraz pokazał ze ogarnia gierke i uważam, ze można a nawet trzeba dać mu szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyzia spoko osoba grałem z nim wielokrotnie dobry gracz :D, jedynie to tam wiadomo mniej przekleństw tym lepiej wariat.

Amx nauczysz się szybko bo to proste jest więc i doświadczenia załapiesz szybko

No i bym był za tym okresem próbnym. 

Jak ci się uda dyzio to powodzonka ;)

Edytowane przez One Head
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...