Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

makaveli47 krk nh p k u (no i po grze bo cos mu sie nie zgadza , narka panowie milo było z wami grac pozdro


makaveli47

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest mozliwe ze mam bana u was o 16.15 JAK MAM NA KOMPUTERZE screeny z 18.15 jak nawet ty zrobiles mi i jest ze 18.15????!!!!!! 

a na banach 16.15 cos tu nie pojebane macie wy .!!!!!!!!!!!!?

cos musiales zle zrobic przez pomyłke jakis blad napewno nic nie zrobilem , wkurwiles mnie ! 

to sa u was bledy jakies nie nawet z mojej strony nie moglo byc kombinowane jak to twuj zrzut i wy na stronie tez to od was a sa inne czasy o godzine. 

ale niby ja cos komp=binowalem jestes ograniczony i nie wiesz sam o co chodzi i tym sposobem stawiasz  ze to ja dzieciaku

zrobiles bana dalem plik jaki mialem i wrzucilem , nie wiem dlaczego zle godziny sa szukaj sobie odpowiedzi sam a nie ze temat zamkniety ban zostaje (niby oszukiwałem buahahah)

jestes nie konkretny i zmienie serwer i nie bede sie wkurwial z takim gosciem co nawet nie stara sie tego zrozumiec tylko cyk zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tak admin źle Ci ssy dał nadał bana o 16: 15 ale ssy weszły o 18:15 bo czemu nie :D 
To jest twój zrzut nie nasz 
"ale niby ja cos komp=binowalem jestes ograniczony i nie wiesz sam o co chodzi i tym sposobem stawiasz  ze to ja dzieciaku" tego nie umiem zrozumieć niby polski ale jakoś no nie ( kolegów od dzieciaków wyzywaj ) 
Ale szybko poszło "jestes nie konkretny i zmienie serwer i nie bede sie wkurwial z takim gosciem co nawet nie stara sie tego zrozumiec tylko cyk zostaje" powodzenia w takim razie.
No masz zapomniałem temat cls będzie i brak ub   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

ODBANOWANY CIEŃ.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...