Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

CS:GO MOD 4 Maps


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, propozycją ode mnie taka, aby dodać mapę westwood. Jeżeli oczywiście była by taka możliwość. Jest to fajna mapka, jak dla mnie to lista top5 (de dust2, de inferno, de nuke, de mirage i de westwood)

                                      Pozdrawiam serdecznie: 

                                                              Good Weed

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

inferno jest najmniej popularna mapa, ale westwood nie wejdzie jako mapa główna z tego samego powodu dlaczego by inferno mógł odpaść, tak samo eldorado i ratsy. Poszukajcie innego wariantu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tomaka napisał:

A zmienic 4 mapsa na 8 mapsa i po klopocie. Albo wgrac normalna paczke csa z roznymi mapami i zmienic nazwe. 

To nie jest takie proste jak ci się wydaje tam trzeba cały KOD zmienić z tego co mi pisali ja bym nie bawił się w jakieś 8maps , zostawiłbym tak jak jest ewentualnie można podmienic jakaś mapę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
13 godzin temu, Matello napisał:

To nie jest takie proste jak ci się wydaje tam trzeba cały KOD zmienić z tego co mi pisali ja bym nie bawił się w jakieś 8maps , zostawiłbym tak jak jest ewentualnie można podmienic jakaś mapę 😁

to jest takie proste, silnik go moda nie ingeruje w mapy, jeśli będziecie chcieli 8maps można zrobić 8 map, ale w tym wypadku to najlepiej inferno wymienić na inną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zrobić tzw mapę weekendową. I w piątek po godzinie 16 wrzucać mapę z listy weekendowych , które były by ustalone raz w miesiącu na całe 4 weekendy .

Pula map np .

Westwood, Aztec , kabul , dust2002 I INNE i może jakieś opiekun serwera o ile taki istnieje , zająłby się losowanieM map. 

 

I ta mapa by dochodziła jako piąta . Bez usuwania podstawowych map.

W niedzielę po 22  by był powrot do cyklu 4 map. 

Jedyne rozwiązanie jak ktoś chce pograć inne mapy na tym serwerze . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

💪

 

 

6 godzin temu, BestiazGevaudan napisał:

Ja proponuję zrobić tzw mapę weekendową. I w piątek po godzinie 16 wrzucać mapę z listy weekendowych , które były by ustalone raz w miesiącu na całe 4 weekendy .

Pula map np .

Westwood, Aztec , kabul , dust2002 I INNE i może jakieś opiekun serwera o ile taki istnieje , zająłby się losowanieM map. 

 

I ta mapa by dochodziła jako piąta . Bez usuwania podstawowych map.

W niedzielę po 22  by był powrot do cyklu 4 map. 

Jedyne rozwiązanie jak ktoś chce pograć inne mapy na tym serwerze . 

 

Mogło by tak w sumie być, a czykolwiek moim zdaniem, podałeś zbyt dużą listę map.

 

 

W dniu 26.04.2024 o 22:33, tomaka napisał:

A zmienic 4 mapsa na 8 mapsa i po klopocie. Albo wgrac normalna paczke csa z roznymi mapami i zmienic nazwe. 

Sądzę, że 8 map to za dużo. Osobiście wolę grać na max 5 mapach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
Godzinę temu, BestiazGevaudan napisał:

Ja proponuję zrobić tzw mapę weekendową. I w piątek po godzinie 16 wrzucać mapę z listy weekendowych , które były by ustalone raz w miesiącu na całe 4 weekendy .

Pula map np .

Westwood, Aztec , kabul , dust2002 I INNE i może jakieś opiekun serwera o ile taki istnieje , zająłby się losowanieM map. 

 

I ta mapa by dochodziła jako piąta . Bez usuwania podstawowych map.

W niedzielę po 22  by był powrot do cyklu 4 map. 

Jedyne rozwiązanie jak ktoś chce pograć inne mapy na tym serwerze . 

 

To akurat jest do wykonania i ciekawie brzmi, więc mogę się tym zająć jeśli opiekun się zgodzi. Dwa sugerowałbym raczej pozostać przy 4mapsie i inferno a dodać inną i czekam na jakąś ciekawą propozycję. 

@Good Weed jeśli umiesz cytować to obok tej opcji jest + który wiele cytatów obsługuje, nie spamuj bo właśnie za to jak napisałeś podanie dostałeś admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Good Weed napisał:

💪

 

 

Mogło by tak w sumie być, a czykolwiek moim zdaniem, podałeś zbyt dużą listę map.

 

 

 

Jak za duża ilość? Ty i tak nie czaisz xD

To napisze tak żebyś zrozumiał.

Masz np. kabul, westwood , dust2002,rats1337, Aztec , overpass, Irak i oczywiście 4 mapy nietykalne( DD2,inferno,Nuke,mirage)

Jest opiekun ,którego zadaniem jest na początku danego miesiąca wylosować ( czy to w domu na karteczkach , czy "chybił trafił"  )mapy na cały miesiąc .

Czyli np .

3.05  - kabul

10.05- westwood

17.05- rats1337

24.05-irak

31.05- Aztec.

w kolejnym miesiącu podobnie.

bo chyba nie chcesz grać jednej mapy weekendowej non stop w każdy weekend , bo nie o taką propozycje mi chodziło .

 

dodam że mapy wymieniłem losowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...