Skocz do zawartości

#16 Zgadnij uczestnika


Rekomendowane odpowiedzi

 

Przypomnienie zasad

 

Osobą "nieznajomą" w poprzednim temacie był sobie @ tomaka :pikawans:A teraz czas na następną osobę :>

 

Mieszkam w Poznaniu, ostatnio nie miałem za wiele czasu wolnego ze względu na pisanie magisterki. Mimo że od niej minął już rok, to i tak nie mam czasu bo dostałem sporo projektów w pracy. Swego czasu bardzo lubiłem grać na wszystkich serwerach, a najbardziej tam gdzie miałem double jumpa, dzięki któremu potrafiłem się szybciej przemieszczać dzięki GSJ.  Dawno temu uwielbiałem grać na serwerze Paintball, bo to był jedyny serwer na którym nie byłem aż tak wielkim noobem. Ale po śmierci serwera musiałem się nauczyć grać, więc tyle grałem, że dostałem kilkanaście banów na wrzucenie screenów, mimo że za każdym razem grałem czysto. Lubiłem w ten sposób, co chwilę zmieniając nicki, denerwować adminów na siostrzanej sieci. No i też wpadło kilka banów za aktywnego  bana, bo miało się wtyki, i szybko dostawałem ub i w 5 minut wracałem na serwer, a admini nie potrafili wejść zobaczyć czy wstawiłem ss'y, i pyk kolejne odwołania na moim koncie się pojawiały :D 


Wiesz o kim mowa? Zgaduj :> :catoks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...