Jump to content

Typowanie CLOUT MMA 5


*MiyaGu*

Recommended Posts

Zasady:

 

1. Wszystkie walki będą typowane w tym temacie.

2.Żeby zdobyć punkty, trzeba podać kto wygra, w której rundzie oraz czy to będzie poddanie/nokaut/wypunktowanie.

3. Wytypowanie wygranego 1pkt, rundy 1pkt,oraz sposobu 1pkt. (maksymalnie 3 pkt za jednąwalke)

4.Swoje typy możnawstawiać raz, posty edytowane nie będą brane pod uwagę.

5.Temat zostanie zamknięty dzień przed wydarzeniem.

Nagrody:
1 Miejsce: Ranga PREMIUM do następnego wydarzenia + 30 zł do wykorzystania w sklepie,
2 Miejsce:  20 zł do wykorzystania w sklepie,
3 Miejsce: 10 zł do wykorzystania w sklepie.

 

Karta Walk:
 

Walka wieczoru
[K-1, małe rękawice]: Adam "AJ" Josef vs Kacper Błoński & Zbigniew Bartman
Karta główna:
[MMA]: Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Denis "Bad Boy" Załęcki
[MMA]: Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Jakub Rzeźniczak
[K-1, małe rękawice]: Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa vs Patryk "Patiro" Grzywacz
[MMA]: Marcel "Gawronek" Gawroński vs Szymon "Mopsu" Bronowicz
[Walka w samochodzie]: Piwko Nie Można vs Nikodem "Kosaheere" Kosiński
[MMA]: Natan Marcoń vs Łukasz "Cameraboy" Pawłowski

[K-1, małe rękawice]: Albert Sosnowski vs Ludwiczek & Super Mario
[MMA]: Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska
Karta wstępna:
[MMA, zasady PRIDE]: Gracjan Szadziński vs Salim Touahri
[MMA]: Piotr Bomba vs Przemysław "Sequento" Skulski

GOIHucxWMAAYry3.thumb.png.5ddd9bf8a2ff478db0cd174469e7c073.png
GOIHvOHXAAA4KPZ.thumb.png.2b19c13a4c48c04fae770a78258353a4.png

Link to comment
Share on other sites

1. Sequento 2 runda

2. Salim punkty

3. Wiki 2 runda

4. Dragon

5. Marcoń może

7. Gawronek 2 runda

8. Suchar punkty

9. Ferrari punkty

10. Rzeźniczak

11. AJ 

 

 

Taxi Grand Prix – walki w samochodzie

półfinały – jedna trzyminutowa runda
finał – bez limitu czasowego
Uczestnicy:
Nikodem „Kosaheere” Kosiński
Stanisław „Fistaszek” Tkacz
Michał „Zwykły Chłopak” Skudlare
Bartłomiej „Komar” Wójcik

 

półfinały:

Nikodem "Kosaheere" Kosiński - Bartłomiej "Komar" Wójcik -----------------Kosahere
Stanisław "Fistaszek" Tkacz - Michał "Zwykły Chłopak" Skudlarek ------------------ Fistaszek

 

finaly:

fistaszek - kosahere ——— fistaszek 

Link to comment
Share on other sites

  • UB Team

 

1. bomba pkt

2. Salim punkty

3. Wiki pkt

4. Dragon pkt

5. Marcoń może

6. kosahere

7. Gawronek 2 runda

8. Suchar punkty

9. Ferrari punkty O ILE DOJDZIE D WALKI XD

10. Rzeźniczak pkt 

11. AJ pkt 

Link to comment
Share on other sites

  • Moderator

1. Bomba pkt

2 Salim nokaut 2 runda

3.wiki pkt

4. dragon

5. Marcoń pkt

6. Komar

7. Fistaszek

7,5. Turniej wygra Fistaszek 

8. gawronek 2 runda tko

9. Suchar 1 runda poddanie

10. Denis KO

11. Rzeźniczak

12 i 13. AJ

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nastąpiła zmiana walk, proszę edytować walkę z udziałem „Piwko Nie Można” - Dziękuję. Poniżej zastępstwa tej walki:

 

Taxi Grand Prix – walki w samochodzie

półfinały – jedna trzyminutowa runda
finał – bez limitu czasowego
Uczestnicy:
Nikodem „Kosaheere” Kosiński
Stanisław „Fistaszek” Tkacz
Michał „Zwykły Chłopak” Skudlare
Bartłomiej „Komar” Wójcik

Nikodem "Kosaheere" Kosiński - Bartłomiej "Komar" Wójcik 
Stanisław "Fistaszek" Tkacz - Michał "Zwykły Chłopak" Skudlarek 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • *MiyaGu* featured, unpinned and unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...