Skocz do zawartości

Ban za nic Gummy


Gummy...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gummy

IP: 79.133.192.41:27069

SteamID (je??li posiadasz): STEAM_0:1:23738119

Data i godzina bana: 12:40

Czas na jaki go dosta??es: Perm

Pow??d bana: Czitujesz

Nick admina: Niewiem nie pisalo

Opis sytuacji: Karalem ich ,staty 38:5 i dostalem bana niewiemza co chyba za to ze jestem Opor !!!

Dlaczego jestem niewinny: Bo nic niemialem 3 adminow to wie i nieweim dlaczego odrazu perm

Prosze to jak najszybciej wyjasnic bo to jest moj ulubiony serverek chialem jeszcze adminka dostac bo ja tam caly czas gram a na kompie jestem od 8 do 22 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zadnych fot niemam w counter-strike i mam swiadka ktory moze napisac ze tak bylo.

A pozatym ja umie grac w przeciwiestwie do was , niemoja wina ze mam skilla kolego.

Dostalem bana o tej godzinie co pisalem na poczatku wiec ja zostaje przy tym co napisalem na poczatku jak nieiwerzysz to dam ci namiary do "??WIADKA" !!!

Ja juz dosc dlugo czekam az ta sprawa sie wyjasni i do niej niemozecie wciaz dotrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja wam muly mowie ze ss-ow mi nikt nie zrobil niemam zadnych mam w folderze tylko foty z Cs-soplica.com bo tam mi zrobili ss. A takto nic niemam czy wy nieerozumiecie jak czlowik mowi do was czy poprostu jestescie niedorozwinici umyslowo ????

Jak wam chyba pisze ze nic niemam ani dema ani ss to co ja mam zrobic dostalem tego bana na aim_arena i zadnych fot nie bylo.

Pisalo admin zzbanowal Gummy ban pemalementny resons "Czitujesz".

Jakby byl nick kolesia to bym go odrazu zaprosil do znajomych a tam niepisalo nicku wiec niewiem kto taki madry.

Ogarnijcie tych adminow na tym servie bo narzie to tam same debile sa moze oprocz 2 kolesi recoila i kill you.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...