Jump to content

Recommended Posts

Posted

nie wyzywam cie tylko ubi??em cie z mp5 na dd2 to na tuscanie sprawdziles mnie B) nie mam ci tego za zle tylko juz 2 razy mnie banowaliscie i 2 razy bylem czysty to dlaczego za 3 razem nie nakreciles demka albo za pierwszym razem jak mnie banowales to nie luknoles hltv B)?

chcesz to mnie zbanuj super adminie...

pozdrawiam

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...