MAIq Posted July 9, 2012 #90646 Report Posted July 9, 2012 Witam. Wkurza mnie jak kto?? nabija beszczelnie posty pisz
GeForce?! -.^ Posted July 12, 2012 #92132 Report Posted July 12, 2012 No ale B@CH@ ma jaki?? problem ??e czasem mu 3 posty wyskakuj
Guest B@CH@ Posted July 12, 2012 #92142 Report Posted July 12, 2012 No to jest przydatne ale w moim przypadku nie ma opcji usun a tak to jak zobacz
MAIq Posted July 12, 2012 Author #92286 Report Posted July 12, 2012 No ale B@CH@ ma jaki?? problem ??e czasem mu 3 posty wyskakuj
Jakub07_PL Posted July 12, 2012 #92288 Report Posted July 12, 2012 Cz????ko nie zawsze czasem jest zwiecha i nawet jak klikniesz raz to Ci si
MAIq Posted July 12, 2012 Author #92360 Report Posted July 12, 2012 Wiem, ??e jest taki pkt ale ile razy si
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
4
1
1
1
Popular Days
Jul 12
7
Jul 9
3
Jul 14
1
Jul 15
1
Top Posters In This Topic
MAIq 4 posts
sweeper 1 post
GeForce?! -.^ 1 post
Bandzior 1 post
Popular Days
Jul 12 2012
7 posts
Jul 9 2012
3 posts
Jul 14 2012
1 post
Jul 15 2012
1 post