GunJahMufYa Posted July 10, 2012 #90986 Report Posted July 10, 2012 Witam mam propozycje dotyczaca klasy Elitarna Pochylnia ,, moja propozyjca dotyczy zmiany broni Moim zdaniem M4A1 jest zla bronia dla tej klasy poniewaz ma bardzo duzy rozrzut,, i mozna by zrobic zamiast M4A1 dac MP5, IMI Galil lub FAMAS Jak
Misi3k Posted July 10, 2012 #90995 Report Posted July 10, 2012 Kompletnie g??upia sprawa, czy nie widzia??e?? jak Elitarna Pochylnia "kara" sobie ka??dego jak sie umie ni
GunJahMufYa Posted July 10, 2012 Author #91010 Report Posted July 10, 2012 Kappa Masz racje z tym mp5 zly przklad ale GaiLL idealna bron do tej klasy Pozdrawiam Dum3L B) B) B)
Misi3k Posted July 10, 2012 #91071 Report Posted July 10, 2012 SuQladowy, w??a??nie g????wnie mi chodzi o to, ??e ona jest zbyt dobra, i niby na co jej jeszcze lepsza bro??? ... Pozdro. Kappa
PanSzwagier! Posted July 11, 2012 #91856 Report Posted July 11, 2012 Tak jak wy??ej koledzy napisali ta klasa jest na tyle dobra, ??e nie trzeba jej nic dodawa
.:Michal:. Posted July 11, 2012 #91875 Report Posted July 11, 2012 Jest to niepotrzebne, i tak ta klasa jest bardzo dobra.
NiceOne Posted July 12, 2012 #92272 Report Posted July 12, 2012 nom tak klasa jest za pro zeby wprowadzac do niej jeszcze jakies ulepszenia :P
DJ Matt Posted July 15, 2012 #94838 Report Posted July 15, 2012 Klasa Elitarna to Elitarna, mo??na powiedzie
nie boj zaby Posted July 16, 2012 #95235 Report Posted July 16, 2012 Dok??adnie jak koledzy wy??ej . Zostawi
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
3
2
1
1
Popular Days
Jul 10
6
Jul 11
3
Jul 12
1
Jul 15
1
Top Posters In This Topic
Misi3k 3 posts
GunJahMufYa 2 posts
PanSzwagier! 1 post
PatRiotA.!? 1 post
Popular Days
Jul 10 2012
6 posts
Jul 11 2012
3 posts
Jul 12 2012
1 post
Jul 15 2012
1 post