Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam mam propozycje dotyczaca klasy Elitarna Pochylnia ,, moja propozyjca dotyczy zmiany broni

Moim zdaniem M4A1 jest zla bronia dla tej klasy poniewaz ma bardzo duzy rozrzut,, i mozna by zrobic zamiast M4A1 dac MP5,

IMI Galil lub FAMAS Jak

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...