Skocz do zawartości

Skarga na administracj


Scarlatti

Rekomendowane odpowiedzi

po 1 chce dowody na moj spam a po 2 ja nie mam nic na zadnym bindzie to jak moge spamowac? tyle w tym temacie .

P.S wam to nie dogodzi chyba ciezko wam dogodzic wczoraj plakali ze nie ma admow a dzis ze jakies spamy hmm co bedzie jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz co ja moge dodac od siebie skarga bez sensu .Pamietajcie ze ja odkad mam adma praktycznie jestem caly dzien na servie ,wystarczy dzis luknac ile banow wlepilem > amx bans ;]

Spamowac nie moge bo nie ma bindow ustawionych ,kolejna opcja skad wiesz ze ja spamuje akurat? tylko ja jestem adminem na servie FFA ? kolejna sprawka to hmm szkoda ze tu sie nie wypowie wiekszosc graczy tylko wiekszosc twoich znajomych oczywiscie cie popiera a btw chchialbym znac wiek wiekszosci modow / adminow bo raczej srednia wieku nie powala .

Co by tu jeszcze dopisac ,zawsze gdy ktos pisze ze ktos cos ma to odrazu go sprawdzam,nie jest tak ze za chwile bo gram tylko chwila moment i jest juz po sprawie.

Jesli tyle ??ez sie leje to poprosze o zwrot skladki za adma i tyle ,a wtedy na bank beda tematy ,posty ze malo admow na servie ale ze ciagle ktos czituje itd.

To chyba na tyle bo co tu wiecej pisac ahh no i szkoda ze tu sie nie wypowie wiekszosc graczy ktorzy graja czesto i widza ze banuje itd i to ze ja nie spamuje ,ale szlachta poprze moda bo ja tu nowy

co do cb paradox to szkoda mi cie dobrze wiemy jak bylo ze zaczales nie wiadomo skad lekko przeklinac mnie prowokowales glupimi haselkami to ci dawalem kicka zebys ochlonal bo szkoda bylo mi cie banowac ,z reszta wgl to nie lubie banowac za byle co hmm a trolling bedzie trollingiem.Mnie ciezko zdenerwowac zwlaszcza przez kabel a duzo latek pewnie nie masz w rl to watpie zebys cos sapal :)

tyle kropka do zobaczenia na FFA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...