Skocz do zawartości

Ponowne rozpatrzenie Roman Postrach Dziewic


Tacowski

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie jak HaX* napisal ;) tekstury podmienione mam juz dluzszy czas poniewaz mam starego maszyne ( kompa ) i potrzebuje wiecej fps a jesli wgram te czarne niebo (black sky) zyskuje okolo 20 fps ;) jest to dla mnie bardzo znaczace.Prosze bardzo tutaj macie ma??y poradnik ( nie uznajcie tego za reklame,poniewaz nie mam tego na celu) http://valkiria.com.pl/Temat-wiecej-fps-czarne-nieba-black-sky'>Wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu myslicie ze jestem odpalony?... ludzie :D wczesniej wam napisalem ze niebo czarne bo teksture sobie wgralem zeby wiecej fps miec... ( pomaga) na wszystkich serwerach jakos adminom nie przeszkadzalo tylko wam... no ale juz wgralem standardowe :) aa i nie mam Steama tylko NS :) nie wiem czemu pisze ze SID... ymm ewentualnie moge zakupic steam na dniach tylko pytanie.. czy lvl na klasie pozostanie taki jak mialem na ns?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kazdym razie gdy zabijam przeciwnika zatrzymuje sie i szybko wpisuje /drop.Patrze sie na podloge bo na co mam sie patrzec? w niebo? wychylalem sie co chwile bo slyszalem kroki przeciwnika,patrze na sciane poniewaz sie chowam od kolesia od ktorego oberwalem w heda :D i nie jade celownikiem po scianie centralnie na kolesia wiec o co Ci chodzi?...Owszem jest akcja w ktorej bije kolesia przez sciane ale go tez slyszalem jak do kogos strzelal wiec skanowalem.Mowisz ze bije kucaka bez problemu? Pomysl czlowieku zanim cos napiszesz... od czego jest item? zeby widziec niewidzialnych :* Tyle ode mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...