Skocz do zawartości

[teamt] kolega ss-y no okey


`pr0s

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej niech sie mentos , twin wpisza :)... czekamy ,

A moze sie puczu??es s??abszy ;) .. ze jestes lou? , bo juz 2 mapy 2 lub 1 miejsce zajmuje :)

HLTV prosze tutaj wsadzic

Dodano: 02 sierpie?? 2012 - 11:35

Nie dawno kupilem twina xxl.. z 3 godz temu i juz ban no I like it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj synus nie narzekaj :* .. ss by?? a potem komunikat o banie wiec nie placz mu tu i .. pocwicz :) , ciekawe po co ci ten steam jak widze ze grasz jak zero ledwo wszed??es na server 2 kille odemnie i juz p??acz i ban .. oj moje biedactwo :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zgaduje ;) .. ze p??aczesz razem z nim o obydwaj jestescie zera ;].. ledwo nie weszed?? na server i juz perm to oby dwaj macie po + .. .. , a ja tylko udowadniam dajcie HLTV niech kazdy przejrzy a szczegulnie H@ i zobaczymy ;) .. a nie p??acz ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ... , wiem ja jade na sh , wh i aimie bo nie mam co robic i .. specjalnie dzis na twina wydalem 30 z?? to dobrze myslisz ;)

Wpisz sie ktos inny bo jak widze co on pisze to rece opadaja

http://hltv.gamesol.pl/132030/2012-08-02/nazwademo-1208021119-de_westwood_247cs.dem.zip

Dodano: 02 sierpie?? 2012 - 13:08

RAnger mowi ze dosta??em 5 ss tak ;) . a czemu jak wchodze w cs polish .. to mam tylko 1 z tej mapy? hmmm .. moge jeszcze moje wszystkie ss wyjebac jakie mam :)? .. moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpisujcie sie... omg , Niech kazdy sie wpisze a nie -.-

Dodano: 02 sierpie?? 2012 - 13:31

Ile to jeszcze potrwa czy jestem odpa?? czy nie ..

Dodano: 02 sierpie?? 2012 - 13:36

Bo te oskarzanie to sie juz smieszne i nudne robi.. -.- , specjalnie sobie kupilem dzis twina i juz po paru godz perm... , pomyslcie pierw co robicie

Dodano: 02 sierpie?? 2012 - 13:36

Nawet spokojnie pograc nie mozna -.-

Dodano: 02 sierpie?? 2012 - 14:17

ile?? mozna czekac? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...