Skocz do zawartości

skarga na WaRnInG!!!


Developers

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mam na to zadnych dowodow ze ma aima ale to ewidentnie widac... wybiega zza sciany i odrazu bania i ded... wie gdzie sa przeciwnicy... po 2 latach doswiadczenia w byciu adminem servera tez CoD to wiem jak rozpoznac czity. Skarga tez i rowniez skladana na wszystkich adminow ktorych wgl nie ma.. podczas codziennej mojej gry jest 4-6 cziterow, teraz gram na nowym niku, wiec moze mnie malo spotykacie na serveze bo dopiero gram od 2 dni ale na niku " LM " gralem okolo 4 miesiecy.. wiecej adminow

!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie wy aima nie ogarniacie chyba... ok nie bd sie z wami klucil.. patrzylem na niego wiele razy i widac jak mu trzesie celownikiem na wszystkie strony... i ma same zabicia ze strzalu w glowe zaden inny... to co to nie jest aim.. i ze zawsze ma od pierwszych 2 zabic te same itemy... nie dziwne? eliminator i zwinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeTaNaBoL po 1 to uwa??aj sobie na s??owa i nie blu??nij a jezeli faktycznie lata na wspomagaczach to pobierzcie demko z danej mapy , rozpiszcie je w ktorej minucie , sekundzie jest widoczny aim lub podejrzenie o czity i wtedy jakos to za??atwimy bez tego mamy zwiazane r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...