Skocz do zawartości

Wyja??nienie


rafen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do rzeczy...

Z tego co mi taids powiedzial macie ze mna problem dlatego ze daje mu plusy na tym forum i wszyscy mysla ze jest to jego drugie konto

Musze was zmartwic bo konto nalezy do mnie a strzalki w gore daje mu z czystej przyjemnosci, w koncu to moj kochany starszy braciszek

Nie wiem jak wam to tlumaczyl ale smutas jest jego bliskim znajomym, ktoremu niedawno zrobilismy male pozegnanie jako ze wyjechal za granice dlatego tez porzucil na dluzszy czas cs'a

Z tego co mi powiedzial w gre wchodzi jeszcze jedna osoba od ktorej dostawal plusy i wy macie z tym bardzo duzy problem

Pawelek tak? taids go nie kojarzy bo jest to moj kolega z klasy z ktorym chodze pierwszy rok do technikum. Powiedzial mi ze rowniez grywa w counter strike wiec polecilem mu ta siec lekko ja chwalac, jak widac nie do konca dobrze zrobilem.

Cos jeszcze trzeba wyjasniac wszystkim tutaj zgromadzonym?

Jesli nie to dajcie mu spokoj bo w niczym tutaj nie zawinil a skoro jest opcja dawania reputacji dlaczego robicie z tego takie wielkie halo?

Przestalem sie tu udzielac ze wzgledu na to co dzialo sie kiedys u was na serwerach

Mam na mysli balagan i brak adminow a ze taids lubi pomagac i ogarniac to co trzeba zaproponowalem zeby tutaj sie troche poudzielal.

Pamietam jeszcze jak gracz Czolko byl adminem 4fun i bodajze to ja skarzylem sie na brak odpowiednich ludzi ktorzy pilnowali na tym serwerze porzadku wiec moze mnie kojarzy

Tyle na ten temat

P.S glowym powodem podejrzen bylo takie samo ip nas wszystkich tak?

Wszyscy maja tego samego dostawce internetu

Jesli malo wam jeszcze potwierdzen napisze do Pawelka zeby z wielka checia odpowiedzial w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mialby mnie o nie prosic? Za jego wszystkie wypowiedzi moglby sam sobie tyle nazbierac od innych

Na wielu forach razem bylismy i na wielu sie udzielalismy i znam go bardzo dobrze i to w jaki sposob sie wypowiada pomagajac innym

Tutaj to byla zwykla zacheta zeby pomogl wam to wszystko ogarnac bo zapowiadalo sie na calkiem fajna siec

Nie myslalem ze wszyscy sie na niego rzuca przez cos takiego

@wyzej

Bo moje konto bylo zakladane w kafejce internetowej

Nie wiem z czego oni tam korzystaja

Moj laptop jest w naprawie dlatego korzystalem czasami z kafejki

Wrocilem do domu, taids poinformowal mnie ze ma przeze mnie klopoty i kazal mi siasc na swojego kompa i wszystko wyjasnic

Z telefonu bym raczej tego nie napisal

p.s Teraz poszedl z dziewczyna na spacer i chcial zebym do jego powrotu sprawe wyjasnil do konca... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziwne zebys brata nie znal bardzo dobrze.. Po drugie nie jest tak latwo uzbierac sobie ta reputacje w "legalny" sposob..

Jak dla mnie temat jest dziwny.. i naprawde ryje banie :D

Ps jak dla mnie troche dziwne jest to ze takie przypadki zdarzaja sie teraz nagle jak zaczeliscie tutaj grac.. (chodzi mi o kafejke, laptop, [spacer z rana?! wtf])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi ze znam go bardzo dobrze w sposob jaki zachowuje sie na forach

Co do nazbierania reputacji legalnie, nie jest wcale tak trudno wystarczy pisac na temat i zrozumiale a co najlepsze przekonujaco

W??asnie w taki sposob wypowiada sie taids i mi sie to podoba bo potrafi w prosty nieskomplikowany sposob przedstawic o co mu chodzi a nie krecic ogolnie bez sensu

Nie zrozumialem cie jesli chodzi o ostatnie zdanie

Jakie przypadki? To jest na poziomie dziennym i nie rozumiem co w tym dziwnego

Spacer ze swoja dziewczyna jest dla cb dziwny? W jakim ty swiecie zyjesz O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzial bym ze jest rano skoro jest juz prawie 14 godzina

Ja mu rowniez nie dawalem korzystac ze swojego laptopa w koncu to moj prywatny komputer wiec po co mialby mi tam grzebac

Kafejka jest po to zeby z niej korzystac, dla mnie nic tu niezrozumialego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...