Skocz do zawartości

Demko na Loczka


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ja na tym demku nie widze za bardzo aima :),(oczywiscie wystepuje na demku 2 albo 3 razy :).).Kole?? gra bardzo ale to bardzo podejrzanie!.Trzeba na niego z wracac wiecej uwagi... a co do tego (hahahahahuawersrhueruaeursaerseaas na aimie gralem hahahaaha dobry gosciu jestes tylko najlepsze ze jestes ns'em. Zakup sobie steama a dopiero potem wyzywaj od aima :)).Na steam`a te?? s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes koles zabawny gram w ta gre juz dosc dlugo i steama mam 2k8 i nie jestem glupi zeby sobie grac na wh albo aimie.Powiem tylko tyle ze gralem juz na wielu serverach i mialem pelno ss i nie jeden pisal to samo co ty ale gowno mozecie udowodnic bo ja nie jestem takich zerem jak BIGEREST czy inne smiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha maiq spoko widze z ciebie gosc piszesz ze nie obejrzysz demka bo nie bedziesz mogl dac bana a jakbys mial ip to bys odrazu zbanowal?To wg porazka tyle razy wrzucalem ss a wy i tak dalej swoje, mozecie krecic demka robic ss i wrzucac sobie gdzie chcecie ja i tak nic nie mam :) a to ze temat napisal jakis non steam ktory pada bo nie daje rady mnie zabic to juz nie moja wina....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego zacznijmy ze mozecie mi robic ss kiedy chcecie bo ja nie mam nic przeciwko i powiedz kogo ja tak CIAGLE wyzywam bo z twojej wypowiedzi wynika ze ciagle obrazam...? Widze ze masz napisane Admin FFA wiec nie pisz bo nie znasz goscia BIGEREST. Ci ktorzy graja na codzie wiedza ze on dziennie dostaje dziesiatki banow za aima ale i tak ciagle wchodzi i nie daje grac wiec uwazam ze nazwanie go zerem to nie wyzwisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to w taki sposob zebys kur.. zrozumial: Gram w cs z 7lat i nauczylem sie wykorzystywac S L U C H A W K I i ktos kto je uzywa wie ze mozna leciec za typem celownikiem jak sie go slyszy albo juz na niego czekac.Wiem ze hajt gra na sluchawkach bo czesto odrazu po wyjsciu czeka na mnie i padam i mi sie wydaje ze MAIq tez gra z glosem :). Drodzy admini mozecie mi robic ss kiedy chcecie nie mam nic przeciwko temu(oczywiscie w granicach rozsadku)........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ku... juz nie mam sil.Wszystko co napisze to widze ze myslicie ze obrazam....Napisalem Admin FFA i zapewne nie grasz na codzie i nie znasz typa co on wyprawia gdybys gral na codzie to bym nic nie pisal..... A co do wypowiedzi to tak...Niech wszyscy sie wypowiadaja i mam nadzieje ze ta beznadziejna sytuacja sie zakonczy bo ten typ poprostu nie potrafi przegrywac...

Dodano: 30 sierpie?? 2012 - 21:54

ahahahaha mozna przerobic tylko nie wiem czy wiesz miszczu ale jak przerobisz ss to bedzie napisane ze byl modyfikowany a jak jest takie cos napisane to admini nie daja ub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak hajt ze placze bo zabijasz na strzala i masz 2 apteczki.Jak se je rzucisz pod nogi to jestes praktycznie nie do zabicia.A co do no recoila to niestety nie mam bo mam za slabego kompa zeby mi dzialal.Kolega mi kiedys dal ale nie dzialal bo nie wyciagam odpowiedniej ilosci fps soryyyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahah powiem tak widze ze sa tu prawdziwi spece od demek. Jak jestescie tacy pewni ze mam aima to prosze wyslac te demko gdzie trzeba i ludzie ktorzy sie tym zajmuja ocenia czy to jest aim :)

Dodano: 31 sierpie?? 2012 - 09:25

Sory dopiero teraz obejrzalem te demko i jak wy tam widzicie aima to ja chyba skoncze z cs'em.Ani jednej bani nie walnalem odrazu po wyjsciu albo 1 strzalem przez sciany tez nie zabijalem ale jak wy twierdzicie ze to aim czy cos to powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaah na nicku NADMIERNA PREDKOSC mialem ze 2 razy ss conajmniej i teraz z 5 razy chyba wrzucalem na nowym nicku i jakos zawsze bylo ub i jakos admin nie widzial zebym przerabial ss.Jak dostaje ss to wrzucam je praktycznie odrazu.Wbijam w folder patrze tylko czy to te i wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...