Skocz do zawartości

Ban G TOXA


alfi^

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko Czemu daliscie bana g toxowi jesli gra teraz na steam i jest czysty moze na nsie latal na jakichs chaxach ale znam go i wiem ze nie lata teraz gralem z nim nie raz tak jak i z wami mam Tylko Pro??be O UB dla niego :) Komentowac uwarzam ze jestescie ze mna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce druga szanse dla niego ja sie staram tutaj zalatwic cos a nie co nie ktorzy negatywne nastawienie maja ;/

Dodano: 01 wrzesie?? 2012 - 11:24

Ja chce druga szanse dla niego ja sie staram tutaj zalatwic cos a nie co nie ktorzy negatywne nastawienie maja ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RuLeS'" data-cid="125757" data-time="1346494550">

Jaki?? dow??d ??e odpa??? demko screeny cokolwiek posiadacie?

http://pochylnia.pl/topic/41112-rezygnacja-g-tox/

http://pochylnia.pl/topic/41867-prosba-x/

Co do gracza, mam mieszane uczucia. Czasami jest ok, a czasami za du??o sobie pozwala (obra??aj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo chyba ze ja tez jestem Za UB G TOXA :) Jeszcze kilka osob glosowac na tak i bedzie wszystko gites :)

Dodano: 01 wrzesie?? 2012 - 13:19

dobrze tacek ale wiesz on czitowal kiedys na nsie tak ?? a teraz nie czitowal i dostal bana za darmo praktycznie bo chlopak przeciez na steam nie bedzie se psuc reputacji i nie robcie z niego jakiegos czitera nawet ja kiedys na czitach gralem za malolata a teraz steam to wiadomo nie ma co ^^ bo po co mam steam stracic i psuc se reputacje na moim ulubionym servie :) Yo Ziomeczki Ide Was Powybijac ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly wacek ale g tox dostal bana za to ze czitowal wczesniej a nie teraz wiedz o co ci chodzi inni cziterzy dostali slusznie bana a on nie

Dodano: 01 wrzesie?? 2012 - 13:48

I jak napisalem Wyzej Zbieram Glosy na tak a nie na Nie wiedz kto ma cos przeciwko gtoxowi niech to zatrzyma dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...