Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

siemanko Czemu daliscie bana g toxowi jesli gra teraz na steam i jest czysty moze na nsie latal na jakichs chaxach ale znam go i wiem ze nie lata teraz gralem z nim nie raz tak jak i z wami mam Tylko Pro??be O UB dla niego :) Komentowac uwarzam ze jestescie ze mna:)

Napisano

Ja chce druga szanse dla niego ja sie staram tutaj zalatwic cos a nie co nie ktorzy negatywne nastawienie maja ;/

Dodano: 01 wrzesie?? 2012 - 11:24

Ja chce druga szanse dla niego ja sie staram tutaj zalatwic cos a nie co nie ktorzy negatywne nastawienie maja ;/

Napisano

No wiadomo chyba ze ja tez jestem Za UB G TOXA :) Jeszcze kilka osob glosowac na tak i bedzie wszystko gites :)

Dodano: 01 wrzesie?? 2012 - 13:19

dobrze tacek ale wiesz on czitowal kiedys na nsie tak ?? a teraz nie czitowal i dostal bana za darmo praktycznie bo chlopak przeciez na steam nie bedzie se psuc reputacji i nie robcie z niego jakiegos czitera nawet ja kiedys na czitach gralem za malolata a teraz steam to wiadomo nie ma co ^^ bo po co mam steam stracic i psuc se reputacje na moim ulubionym servie :) Yo Ziomeczki Ide Was Powybijac ^^

Napisano

kurde kazdy popelnia bledy, tox spoko koles nie ktorych denerwowal? moze oni sa inny dla mnie powinno byc ub, gracz dobry udziela sia z polowa serwa go lubi, teraz na bank nie ma czita (nie wiem czy w ogole mial), ja tez wnosze prosbe o ub!:)

Napisano

maly wacek ale g tox dostal bana za to ze czitowal wczesniej a nie teraz wiedz o co ci chodzi inni cziterzy dostali slusznie bana a on nie

Dodano: 01 wrzesie?? 2012 - 13:48

I jak napisalem Wyzej Zbieram Glosy na tak a nie na Nie wiedz kto ma cos przeciwko gtoxowi niech to zatrzyma dla siebie :)

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne dni

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...