Skocz do zawartości

znowu?


zly

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zly

IP: - "31.186.223.65

SteamID - STEAM_0:0:28482862

Data i godzina bana: 10/22/2012 - 20:44:44

Czas na jaki go dosta??es: na sta??e

Pow??d bana: " CZitujesz

Nick admina: Imigrant

Opis sytuacji: gram i nagle ban....

Screany pod tym adresem ... : Zippyshare.com - de_dust20018.rar

Dlaczego jestem niewinny: bo nic nie u??ywam, czasem mam lepsze rundy czasem gorsze .. gram juz troche na tym serwie i niektorzy juz mnie znaja pod tym wzgledem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jakies nie porozumienie ? jaki widzisz konto steam jest od 2009 ... ja osobiscie gram niecaly miesiac na nim wiec pokaz mi ten hltv bo z tego co wkleiles tutaj nic niekumam .. jakis predator czy cos.. nie czaje...........

Dodano: 22 pa??dziernik 2012 - 21:33

i po 2 te bany na Ac/Bl moga byc tak samo nieuzasadnione jak te wasze durne bany ... wiekszosc banow jakie dajecie na tym serwerze to przez to ze admina ktos zabije ...ten sie spina i wykorzystujac wladze ddaje bana.... na ss'ach nic niema wiec niemacie podstaw do dawania bana jestem czysty. niemowiac o tym ze prawdziwych cziterow nie banujecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zly'" data-cid="148129" data-time="1350937585">

2k = 2 tys tak?? wiec smieszy mnie to ze wyskakujesz tu ile zarabiasz...troche musisz sie narobic jeszcze zeby mi dorownac no ale mlody jestes Good Luck xDD

Ty jednak g??upi jestes jak but xDDDDDDDDDDD. Mia??em ju?? tu nie zagl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajacu jebany mowisz ze zarabiasz 2k3... kurwa niewiem jakim jezykiem do mnie mowisZ... je..bie mnie to z kad sie urwales ale pisz normalnie oczywiste ze niewiem co to dla ciebie 2k... bo w moich stronach k=tysiaki.. wiec baranie jeb..any albo sie konkretnie wypowiesz albo zamknij tego ryja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...