Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

Gracz Lajtowiec[T]uBiEdRoNk[a] : D


Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: FFa

Data: 24/11/2012

Nick podejrzanego: Lajtowiec[T]uBiEdRoNk[a] : D

STEAM_ID (komenda "status"): 0:1:56872138

Link do dema (tylko HLTV!): hltv2.zabijaka.pl/pobierz/17425/hltv-1353781260-1353782391-de_westwood.dem.zip

Rodzaj wspomagacza:wh

Podejrzane momenty:ty:-

Gracz czysty?Moim zdaniem niestety nie!

Mnie .:Adamo:. i Ac1u dziwi strasznie ten gracz .Znam graczy kt??rzy ogarniaja jak by mieli dopalacze,ale ten grasz strasznie zadziwia swoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dziwne sa rzeczy:

1.steam 2012 a tak gra? chociaz tez to wiele nie znaczy bo na allegro mozna kupic nawet 2k4 i tez sie chwalic ze gra sie dlugo

2.brak konta na ESL dziwne

3.jaka by nie byla mapa i w jakim by nie byl teamie zawsze najlepsze staty nie raz takie ze ja nawet nigdy takich nie mialem a gram w ta gre okolo 6 lat

4.przypomina mi sie gumis ktorego dopiero zgasil jakis ogarniety koles a tez tu wszyscy sie nim zachwycali

5.Ma dobre sluchawki mistrzunio? to dziwne ze nie ma mikrofonu wogole

To demo powinno trafic na BL opisane jak dla mnie gosc nie gra czysto ,sorry ale kazdy ma swoje zdanie wiec takie tez wyrazam

P.S niech sie wiecej tu osob wypowie zanim zamkniecie no bo mnie nie przekonuje ocena demka 15 letniego chlopaka bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hax szkoda ze masz go w znajomych twoj glos powienien sie nie liczyc ale i tak na BL trafi to demko takze opinia tutaj jest malo znaczaca

hax szkoda ze masz go w znajomych twoj glos powienien sie nie liczyc ale i tak na BL trafi to demko takze opinia tutaj jest malo znaczaca

Hax > Wy zdecydujecie czy trafi na BL ? hehe a to dobre juz pisze z typem z bla ktory ma wstawic tam to demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...