Skocz do zawartości

Odpowiedz na zarzuty :D


Biedronek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Moze niektorzy uznaja temat za zbedny ale musze pare rzeczu napisac o skardze na mnie :(

http://pochylnia.pl/topic/49529-gracz-lajtowiectubiedronka-d/#entry163038

temat zamkneli wiec wypowiem sie tutaj:)

do zarzut??w Ac1u

1.steam 2012 a tak gra? chociaz tez to wiele nie znaczy bo na allegro mozna kupic nawet 2k4 i tez sie chwalic ze gra sie dlugo

steam nowy jak zaczynalem grac przy 1 banie zarzucili mi ze gram za dobrze jak na ns i ze steam bylbym bardziej wiarygodny wiec poswiecilem 2 paczki fajek zeby miec spokoj i kupilem nowke ( wczescniej ponad 6 lat jako ns to dopiero wkurzalo ludzi jak ich tluklem:D)

2.brak konta na ESL dziwne

gram dal fun-u , tylko na pochylni i nie potrzebuje konta ESL (nie bawi mnie to )

3.jaka by nie byla mapa i w jakim by nie byl teamie zawsze najlepsze staty nie raz takie ze ja nawet nigdy takich nie mialem a gram w ta gre okolo 6 lat

oj nie zawsze A1cu jak wiekszosc widzi mam rozne momenty i w rozne wachania , przyznaje ze potrafie nawalic nieraz 30+ do 0 ale mam tez mapy ze na + ledwo ciulam , na serwerze nie ma jakiegos super poziomu to po drugie :D , 3 dajecie demo z mapy de_westwood gdzie w tt to fragi same wpadaja , sciany z kartonu tylko skanowac :), co daje mi to wrodzone " wh"? ja w przeciwienstwie do 50% grajacych tu mysle podczas gry przewiduje zachowanie innych i staram sie ich podejsc to nie jest trudne 1 zasada w zyciu pomysl zanim cos zrobisz ( od razu mowie nie chce tym nikogo urazic :) )

5.Ma dobre sluchawki mistrzunio? to dziwne ze nie ma mikrofonu wogole

Sluchawki mam sredniego poziomu ale to nie przeszkadza , sluchawki 20% sukcesu , 70% myslenie reszta to skill :) , jak myslisz i wiesz jak sie ustawic to zabijesz i hajta co same banie z konca mapy strzela:) mikrofonu nie uzywam bo i po co , co mam spiewac? i tak wszyscy graja tu jak chca i lataja gdzie im sie podoba:D poza tym mieszkam z tesciami i nie uwazam to za stosowne wydzieranie sie do mikro "gala kurwa idzie " pake kladz baranie: itd co by o mnie sadzili ze stary chlop w gry cisnie i drze ryja do mikrofonu:D

to by bylo na tyle , jesli sie nie podoba moja gra to coz moge zrobic mam dla was zaczas grac z opaska na oczach zebym dostawal wpiernicz ??...

gram jak gram i koniec :)

pozdrawiam

Biedronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...