Skocz do zawartości

Skarga na admina TouchMyTralala.


Paulina.

Rekomendowane odpowiedzi

BUILD 5758 SERVER (0 CRC)

Server # 63

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick: Paulina.

[AMXBans] Powod: 'uzywasz ts podczas gry'

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '164.127.221.197'

[AMXBans] ===============================================

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Ta osoba od jakiego?? (d??u??szego) czasu mnie zaczepia. Nie do??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na te skarge bo wiedzialem ze sie pojawi bo ten ban zrobil nie mala kontrowersje.

Najpierw zajme sie oskarzeniami poza gry nie musz eich robic bo to nie ma znaczenia ale wole miec jasna sytuacje. Nie wymula lecz podalem swoje abys domnie napisala moglas to zrobic lub nie.

Dowod na to ze rozmawialas przez TS http://i49.tinypic.com/14jp3df.jpg

Rozmowa odbywala sie z graczem TOMCIO od kilku graczy wiem ze to nie jest 1 raz poniewaz z tego co wiem sa chyba para czy cos w tym guscie.

Ban zostal dabny na podstawie tematu : http://pochylnia.pl/topic/50504-komunikatory-glosowe-podczas-gry/ (temat tylko dla adminow wiec nie kazdy go odtworzy). Rezultatem tej dyskusji byl dodany pkt 29 do regulaminu ktory brzmi nastepujaco. "29. Zakazuje si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na te skarge bo wiedzialem ze sie pojawi bo ten ban zrobil nie mala kontrowersje.

Najpierw zajme sie oskarzeniami poza gry nie musz eich robic bo to nie ma znaczenia ale wole miec jasna sytuacje. Nie wymula lecz podalem swoje abys domnie napisala moglas to zrobic lub nie.

Dowod na to ze rozmawialas przez TS http://i49.tinypic.com/14jp3df.jpg

Rozmowa odbywala sie z graczem TOMCIO od kilku graczy wiem ze to nie jest 1 raz poniewaz z tego co wiem sa chyba para czy cos w tym guscie.

Ban zostal dabny na podstawie tematu : http://pochylnia.pl/...we-podczas-gry/ (temat tylko dla adminow wiec nie kazdy go odtworzy). Rezultatem tej dyskusji byl dodany pkt 29 do regulaminu ktory brzmi nastepujaco. "29. Zakazuje si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calego kontekstu wynikalo ze gadasz z kims na tsie chodz ci sie zbugowal bo mozesz rozmawiac normalnie a nie masz go wlaczonego (zapewne opcja w tle). Z twojej kariery na serwerze bylo widoczne twoje dziwne zachowanie i magiczna wiedze. Inni admini z tego co pamietam to potwierdza.Dystukowalem na ten temat z adminem MieTo ktory byl aktualnie na serwerze i z jego wypowiedzi wynikalo ze da?? mi zgode na bana (bo przyznam sie szczerze sam nie wiedzialem jak sie w tej sytuacji zachowac). Chwile pozniej rozmawialem na ten temat na gg z adminem tKnn. ktory wtorowal mojej decyzji.

No to poczekamy na jakie?? demko od admina, na kt??rym wida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calego kontekstu wynikalo ze gadasz z kims na tsie chodz ci sie zbugowal bo mozesz rozmawiac normalnie a nie masz go wlaczonego (zapewne opcja w tle). Z twojej kariery na serwerze bylo widoczne twoje dziwne zachowanie i magiczna wiedze. Inni admini z tego co pamietam to potwierdza.Dystukowalem na ten temat z adminem MieTo ktory byl aktualnie na serwerze i z jego wypowiedzi wynikalo ze da?? mi zgode na bana (bo przyznam sie szczerze sam nie wiedzialem jak sie w tej sytuacji zachowac). Chwile pozniej rozmawialem na ten temat na gg z adminem tKnn. ktory wtorowal mojej decyzji.

Niestety Dymek nie ma dema tylko jest zdj bo to dzialo sie tak szybko ze nie bylo nawet mowy o kreceniu dema.

Nic mi si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek zdajesz sobie sprawe ze nie majac konkretnych map i czasu ich trwania szukanie tych fragmentow zajme kilka godzin;>?

Tych sytuacji u ciebie bylo sporo nasua sie tylko takie pytanie. Dlaczego w prozbe o UB napisalas nie kozystalas z tsa a w skardze na mnie napisalas juz ze uzywasz... czysty nonsens. Kazdy kto jest blisko ciebie i gra na FFA wiedzial ze uzywasz tsa podczas gry i jak kazdy nie uwierze ze rozmawiajac z graczami z serwera podczas gry nie podpowiadacie sobie.

Ja jak narazie koncze swoja wypowiedz w tym temacie bo to tylko przeciaganie liny i nic z tego nie wynika czekam na instrukcje z gory co dalej w zwiazkuz ta sprawa bo rozmowa podczas TSA to nie jest to samo co WH ze nagra sie demko czy zrobi ssy i wszystko bedzie ladnie widac. Tutaj jest slowo przeciwko slowu i lekki dowod w postaci ssa wktorym sie gracz przyznaje do tego ze uzywa tsa podczas gry jak i w pozniejszych postach.

W unbanie chodzi??o o to, ??e podczas, gdy dosta??am bana, w og??le nie mia??am w??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge przejzec tych dem poniewaz nie ma dostepu do hltv (cos musialo sie spierniczyc) http://hltv.zabijaka.pl/id/17425.html.

I szczerze dopowiem od siebie ze troche mi sie nie chce ich ogladac bo to jak szukanie igly w stogu siana bo to jest przedzial 2 tygodni gdzie nie mam zadnego pkt zaczepienia bo nie pamietam dat ani map kiedy bywali ze soba razem na tsie co nie wyklucza jej "magicznych akcji". Jesli to bylby inny okres to jak najbardziej ale teraz jest na to malo czasu poniewaz swieta ida i chlop w biegu nie ma czasu na siedzienie przed kompem 5h dzienie i ogladac dem kiedy ma tylko godzinke dwie na relaz przed kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma watpliwosci ze Bogus (Paulina :D) uzywala nie raz ts-a . Nie mozna wykluczyc ze podczas rozmow nie dostawala info , bo do tego sluzy w 99% ten komunikator gdy gra sie w cs-a :D, jednakze nie da sie jej rowniez udowodnic ze miala "pomocne ucho :D" (chyba ze jej podsluch zalozymy:D ) wiec slusznosc bana moze byc interpretowana inaczej przez kazdego gracza czy admina. Sedno sprawy lezy by regulamin nie dawal widelek by moc korzystac z ts, skype czy innego badziewia . Prosto i krotko "zakaz uzywania komunikatorow ." i nie bedzie wiecej odwolan a nie potem temat na 100 postow ja niewinny , ty winny i odbijanie pileczki w te i nazat :D.

Jak dla mnie UB Paulinie ( zawsze jakas kobita a nie same peniski nabuzowane lataja :D) , a jak bedzie uzywala dalej to perm i do pieca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie UB Paulinie ( zawsze jakas kobita a nie same peniski nabuzowane lataja :D) , a jak bedzie uzywala dalej to perm i do pieca :D

Z tym sie niestety lajcik z toba zgodzic nie moge bo rozumiem jest to kobieta i wzbudza zainteresowanie na serwerze jak by nie bylo... Ja sam uwazalem ja za dobra kolezanke lubilem ja bardzo rozmawiac z nia jak i grac z nia ale nie zmienia to faktu ze jest to gracz jak kazdy inny..i to ze jest to kobiet a i dajmy jej ub bo zaduzo penisow bedzie na serwie to tez tak nie moze byc bo regulamin dzielimy na regulamin glowny a nie na regulamin kobiecy i meski... Dlatego tak mnie to bolalo ze musialem dac jej bana i zdawalem sobie sprawe jaka to afere zrobi.

Mamy kolejna osobe ktora potwierdzila ze Paulina uzywala komunikatora podczas gry. Ja nie moge uzyc hltv aby sciagnac dowody co wiecej napisalem ze w tym czasie swiat raczej nie bede mial tych kilkunastu (bo napewno duzo bym temu czasu musial poswiecic...) godzin nna sprawedzenie tych wszystkich dem chodz moge dac sobie reke uciac ze takie sytuacje byly iz Paulina miala "info z dupy". Nie ma co obrzucac sie oskarzeniami wiecej tylko czekac na instrukcje wyzszej instancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejna osobe ktora potwierdzila ze Paulina uzywala komunikatora podczas gry. Ja nie moge uzyc hltv aby sciagnac dowody co wiecej napisalem ze w tym czasie swiat raczej nie bede mial tych kilkunastu (bo napewno duzo bym temu czasu musial poswiecic...) godzin nna sprawedzenie tych wszystkich dem chodz moge dac sobie reke uciac ze takie sytuacje byly iz Paulina miala "info z dupy". Nie ma co obrzucac sie oskarzeniami wiecej tylko czekac na instrukcje wyzszej instancji.

Tak, u??ywam komunikatora, ??eby rozmawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie ze nie grasz dla rankingu bo nigdy ci tak dobrze nie szlo aby bic sie o lokaty w top15. Poprostu po starej znajomosci i po tym ze kiedys zanim nie nastala ta awantura mogla bys sie przyznac sama ze podczas gdy w csa uzywalas tsa wraz z innymi graczami na serwerze ( np twoj chlopak czy kto tam TOMCIO) i z racji ze o tym nie wiedzialas MOZE administracja da ci warunkowego UB. Bo nie ma co sprzeczac sie o kwestie ktora jest pewna ze uzywalas tego komunikatora. Bo ja jako sam gracz serwera FFA nie zalezy mi aby tracic gracza takiego jak ty ktory wzbudza zainteresowanie graczy serwera ja tutaj jestem od utrzymywania spokoju i regul serwerowni. Naruszylas je dlatego dostalas bana.

Gram na pochylni ju?? z dwa miesi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin nie moge wiazac swojego zycia prywatnego z graczami z serwera to ze mielismy roznice zdan nie znaczy ze wyzywalem sie nad toba na serwerze. Nie robie i nie robilem tak nigdy w czasie mojej wieloletniej gry w csa. Jak widzisz moje podejrzenia ze uzywasz tsa podczas gry nie sa bezpodstawne bo temat bylby dawno zamkniety i osoby trzecie nie wypowiedzialy by sie na ten temat.

To ze jestes dziewczyna i moja byla kolezanka ktora bardzo lubilem do czasu kiedy mi pojechalas na gg po banie nie zmienia nic. Tak jak napisalem wczesniej jestes graczem jak kazdy inni i nasze relacje nie maja tu zadnego znaczenia. Skoro dalej brniesz przy swoim to trzeba czekac na dalszy rozwoj sytuacji nie ma co spamowac tego tematu. Zycze ci dobrej nocy i czekam z niecierpliwieniem na wypowiedz "gory".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin nie moge wiazac swojego zycia prywatnego z graczami z serwera to ze mielismy roznice zdan nie znaczy ze wyzywalem sie nad toba na serwerze. Nie robie i nie robilem tak nigdy w czasie mojej wieloletniej gry w csa. Jak widzisz moje podejrzenia ze uzywasz tsa podczas gry nie sa bezpodstawne bo temat bylby dawno zamkniety i osoby trzecie nie wypowiedzialy by sie na ten temat.

To ze jestes dziewczyna i moja byla kolezanka ktora bardzo lubilem do czasu kiedy mi pojechalas na gg po banie nie zmienia nic. Tak jak napisalem wczesniej jestes graczem jak kazdy inni i nasze relacje nie maja tu zadnego znaczenia. Skoro dalej brniesz przy swoim to trzeba czekac na dalszy rozwoj sytuacji nie ma co spamowac tego tematu. Zycze ci dobrej nocy i czekam z niecierpliwieniem na wypowiedz "gory".

Do czasu, kiedy Ci pojecha??am na gg? To dziwne, poniewa?? nie mia??e?? dotychczas mojego gadu, wzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...