Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie ze szklanka , ja tez nie uznaje mentosa... Ale co do zmiany to nie licz na to, byly podobne tematy bez rezultatu. Nie widze tez zeby mentos mial staty 60+ a twin owszem. Ale to nie o tym.

Po co zmieniac klasy mini jezeli wciaz na serwerze klasy XXL sa caly czas pierwsze, co potwierdza chocby kazda mapa pod koniec i top15 =same XXL. A to ze ktos zostanie zabity przez klase mini i nie moze sie z tym pogodzic pisze bezsensowne tematy. Nie trawie takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze szklanka , ja tez nie uznaje mentosa... Ale co do zmiany to nie licz na to, byly podobne tematy bez rezultatu. Nie widze tez zeby mentos mial staty 60+ a twin owszem. Ale to nie o tym.

Po co zmieniac klasy mini jezeli wciaz na serwerze klasy XXL sa caly czas pierwsze, co potwierdza chocby kazda mapa pod koniec i top15 =same XXL. A to ze ktos zostanie zabity przez klase mini i nie moze sie z tym pogodzic pisze bezsensowne tematy. Nie trawie takich ludzi.

Heh no wiesz tak si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniac klasy mini jezeli wciaz na serwerze klasy XXL sa caly czas pierwsze, co potwierdza chocby kazda mapa pod koniec i top15 =same XXL. A to ze ktos zostanie zabity przez klase mini i nie moze sie z tym pogodzic pisze bezsensowne tematy. Nie trawie takich ludzi.

Zgadzam si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie musze to napisac bo mi sie niedobrze robi. Jesli jestes taki hardkor ze nakurwiasz zwyklymi klasami to sie ciesze, ale nie pier**l mi tu ze premki sa dla cienkich graczy. Kup sobie twina to zobaczymy jaki jestes koks.

Myslisz ze XXL szczegolnie twin to juz koksisz. Chodzi o to jak grasz, nie czym JAKKKK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...