Skocz do zawartości

Wywiad DyMeK.


.:Adamo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter: .:Adamo:.
Osoba ,z którą został przeprowadzony wywiad: 
DyMeK.

 

 

Witaj DyMeK.! Przedstaw nam się, żeby cię wszyscy mogli poznać.

Mam na imię Damian. Mam 23 lata. Obecnie mieszkam w Krakowie, ponieważ tutaj studiuję budownictwo wodne na Politechnice Krakowskiej. Praktycznie pierwszą część studiów mam za sobą. Pozostało mi jeszcze napisanie pracy inżynierskiej i jej obrona. Jestem najmłodszy z trójki rodzeństwa.

1.Może zacznijmy od gry w którą grasz na pewno dosyć sporo, dokładniej od gry Counter-Strike 1.6.Jak zaczęła się twoja przygoda z "Kanterem"? W jaki sposób się o niej dowiedziałeś?

Moja przygoda zaczęła się wtedy, gdy poszedłem na studia. Współlokator zarzucił pomysłem żebyśmy zagrali w cs`a. Tak więc ściągnęliśmy sobie ns`y i graliśmy. Czasem nam coś wychodziło, chociaż głównie to dostawaliśmy oklep. O grze wiedziałem już wcześniej ale jakoś nie specjalnie podobała mi się ona. Wtedy bardziej zwracałem uwagę na grafikę a jak wiadomo w cs 1.6 grafika nie powala. Tak więc na pierwszym roku studiów graliśmy, potem pomysłodawca się wyprowadził i jakoś odeszła z nim chęć grania. Cały drugi rok praktycznie nie grałem. Dopiero na 3 znów zacząłem za namową innego znajomego, z którym do dzisiaj katujemy grę. On sobie zakupił steama, więc jak żeby nie być gorszym od niego również o takiego się postarałem.

2.Czy przez okres grania w cs''a zdarzyło Ci się oszukiwać w postaci "wspomagaczy"?

Nie zdarzyło mi się grać przy pomocy jakichkolwiek czitów. Więcej frajdy sprawiało mi to, że dostaje lanie, niż to że miałbym klepać innych przy pomocy wh/aima. Jaka w tym byłaby przyjemność?

3.Jak oceniasz nasze forum? Chciałbyś coś dodać/zmienić? Podoba Ci się atmosfera panująca na nim?

Forum jest bardzo dobrze zrobione. Osobiście nic bym nie dodawał, myślę, że Twin zrobił i uporządkował go tak jak ma być i tak jak mi się podoba. Po zmianie stylu byłem negatywnie nastawiony do nowego ale z czasem zmieniłem zdanie i polubiłem go.
Co do atmosfery na forum to jest przyjazna. Czasem zdarzą się jakieś czarne owce, ale to jest normalne. Wszędzie takie osobniki muszą napsuć krwi innym.

4.Po otrzymaniu Moderatora spędzasz więcej czasu na forum? Jak idzie Ci sprawowanie tej funkcji?

Czasu na forum spędzam tyle ile spędzałem. Przesiaduję tutaj sporo. Ogólnie laptopa mam włączonego cały czas, jeśli nie jestem na forum to można mnie złapać na steamie.
Co do funkcji moderatora to nie jest ona jakaś trudna. Co prawda nie wszystko na początku wiedziałem, ale mając taką ekipę szybko można się wszystkiego dowiedzieć. W tym miejscu przesyłam podziękowania dla tych co mi pomogli :D

5.Skąd wziął się Twój nick? Ma on jakieś "głębsze znaczenie"?

Nie mam pojęcia skąd wziął się mój nick. Wiem, że nie został wymyślony przeze mnie ani przez żadnego mojego kolegę. Wyszedł on z domu. Odkąd pamiętam w domu nazywali mnie dymek. W szkole miałem pseudo od nazwiska. Nie chciałem aby dymek wyszedł poza krąg rodziny bo nie za bardzo lubiłem jak ktoś spoza rodziny tak na mnie mówi. O ile moi znajomi tak na mnie nie mówili to znajomi moich braci już tak. Nic im nie mogłem zrobić więc z czasem to zaakceptowałem a nawet polubiłem. Obecnie jest już powszechnie znany i stosowany.

6.Masz jakieś ulubione potrawy, zajęcia, gatunek muzyki?

Każda smaczna potrawa jest moją ulubioną. Nie ma sensu skupiać się tylko na jednej skoro w życiu jest tyle smacznych rzeczy. Co do zajęć to swego czasu było to chodzenie na siłownie. Obecnie jest to przebywanie z dziewczyną, spotkanie z jakimiś znajomymi lub granie w cs`a. Jako, że wychowałem się w prywatnym domu a nie na mieszkaniu to lubię też coś popracować wokoło domu. Mieszkając na wsi są to różnorakie zajęcia ale za dużo żeby je wszystkie wymieniać. Zapewne i tak większość z was uznałaby je za nieciekawe lub wręcz nawet obciachowe.

7.Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?

Nie pamiętam kim chciałem zostać w dzieciństwie, o ile kimkolwiek w ogóle chciałem zostać. Na pewno będąc w gimnazjum chciałem moją przyszłość związać z wojskiem dlatego też poszedłem do liceum o profilu wojskowym w Tymbarku. Było tam sporo frajdy, więc kto jeszcze nie jest zdecydowany to polecam :D Po liceum próbowałem się dostać do WSOWL we Wrocławiu no ale niestety się nie udało. Aktualnie to się okaże co przyniesie przyszłość.

8.Czy uważasz, że posiadasz więcej zalet niż wad? Dlaczego?

Jak każdy człowiek posiadam i wady i zalety. Nie lubię jednak siebie oceniać więc nie wiem czy więcej jest wad czy zalet. Pozostawię tą ocenę moim znajomym.

9.Na forum wydajesz się być spokojny i opanowany, w realnym świecie zachowujesz się podobnie?

Pełniąc obecnie funkcję moderatora nie mogę zachowywać się inaczej. Są sytuacje w życiu, które wymuszają na nas zachowanie opanowania i zimnej krwi. Niekiedy jednak zdarza się, że pomimo wszelkich chęci człowiek nie wytrzymuje i wykazuje brak opanowania. Zdarzyło i mnie się wybuchnąć parę razy, ale mimo wszystko staram się zachowywać spokojnie.

10.Powiedz nam co najbardziej cenisz w płci pięknej?

Wszystkie cechy, które cenię w płci pięknej znalazłem w mojej obecnej dziewczynie o imieniu Ania. Wymieniać mógłbym długo. Piękną, inteligentna, zabawna, czuła, elokwentna, miła, wysportowana itd :)

Chciałbym Ci bardzo serdecznie podziękować, za to że znalazłeś trochę czasu i go nam poświęciłeś.

Ja również dziękuję za wywiad. Powodzenia i pozdrawiam.]


Pozdrawiam .:Adamo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...