Pochylnia.pl - Sieć serwerów
Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Ponowne podanie Lunatic


Lunatic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez musze byc na nie, "nie wiem jak z Twoim banem ale moge jedynie potwierdzic, ze lunatic to najgorszy admin jb :) nie reaguje na prosby graczy, olewa to co sie do niego pisze na u@, nie raz wpisywal killa na bezruchu, zabijal z innej broni niz scout/pa??ka na polowaniu a wyraznie pisze w zasadzie zabawy "TT MOZE ZABIJAC TYLKO ZE SCOUTA!!!", nie raz nie panowal nad emocjami i wyzywal/obrazal graczy i nie wiem co by tu jeszcze dodac i nie pisz mi zebym dal dowody bo po 1 na hltv nie slychac kto cos mowi i nie mam czasu dla Ciebie szukac innych demek, gdzie lamiesz regulamin, zeszlo by mi z tym tydzien bo nie mam zapisanych dni i godzin demek..." delma rowniez dal dowod dla moich slow ;D pamietam jak dzis taka akcje kiedy zfk chyba z 10 graczy na jb pod pretekstem ze mieli zalozyc czapke dziadek a nie krowe :) a kazdy dobrze slyszal, ze mialabyc krowa(nie wiem czy zrobiles to celowo czy tez nie pamietasz tego co mowisz sprzed 20sec) w tym mnie, wtedy Ci napisalem, ze masz ryj jak dziadek i zaczales mnie niezle cisnac i potem mi dalas bana na 1 dzien :) haha to bylo dobre ;///

niestety na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak byles w AC wiec wiesz co i jak, masz doswiadczenie, a co do twojego zachowania to jestes ogolnie mily,lecz gdy ktos najezdza ci na rodzine to jestes troche nerwowy tez bym tak reagowal. I pytanie do wszystkich czy jak ktos wyzywalby waszych rodzicow to byscie siedzieli i dalej grali czy jakos zareagowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe lunatic naucz sie czytac ze zrozumieniem jprdl zalamka, to, ze nie masz admina na jb nie oznacza, ze w przeszlosci nie mogles mi dac bana, ktory mi sie nie nalezal i dla Twojej wiadomosci zacytowalem swoje slowa z jakiegos tematu " - cudzyslow! i nie mow/cie, ze cisnie na ludzi jak mu rodzicow obrazaja... bo czasem potrafi jechac po kims bez niczego :D ja rozumiem jakbys nie mial admina i sobie poprzeklinal troche ale na servie, gdzie juz sie ma admina badz mialo to nie wypada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...