Skocz do zawartości

BRONIE SIE!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko co moge czekac ;/ czekac az ktos z zielonych/pomaranczowych badz czerwonych pozwoli mi przedstawic dowody na poparcie moich slow ;///

Nie no jescze Kiler mowil, ze The N666ONE~ znalazl cos na moich ssach ;/ nie wiem co to jest ale nie moge sie doczekac jego wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wazne? ale skoro juz pytasz to osoba, ktora mnie oskarza o wh^^ /// juz znam tyle wersji, ze mnie glowa boli ;/

1 SOFT

2 WH

3 ANTY SSY

4 DO TEGO PRZERABIANIE SSOW

5 NAWET O AIMIA MNIE DZIS KILER OSADZAL^^

Dodano: 06 luty 2013 - 16:39

TU macie link do mojego starego profilu z sieci na ktorej gralem dosyc sporo w tym na diablo modzie, gdzie codzinnie przewijalo mi sie takich "duszkow" setki tylko tam bylo nieco gorzej, mialem tam 2 adminy na serwerach bf2 oraz dr na non steamie, gralem tez na warownia.eu na DM bardzo dlugo i sie przyzwyczailem do ninj. http://newdiablomod.pl/index.php?/user/2439-gangster/

Prosze mnie nie karac warnem, gdyz otrzymalem pozwolenie na reklame sieci. Staram sie tez nagrywac swoje demka w ktorych tak samo karam duchy jak zawsze i czesto wiem, gdzie ktos sie znajduje(WH), za niedlugo powrzucam / bronie sie jak moge ;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1 ssie w ogole nie widze koloru celownikia nie wiem o chuj Ci chodzi

na 2 ssie widac jakies 2 kropki nie wnikam czy Ty to na moja niekorzysc przerabiales wkoncu jestes za***istym grafikiem^^ ale jak mi podpowiada moj mozg to w takim przyblizeniu w ktorym widac ten 2ss i celownik na pol ekranu to 1 kropka jak to nazwales skina nie zakryjesz I JUZ PISALEM, ZE MOZECIE SPRAWDZIC CZY TE SSY MOJE BYLY KIEDYKOLWIEK MODYFIKOWANE I JAK TWOIM ZDANIEM MOZA TAK SZYBKO PRZEROBIC 5SSOW w 2MIN + CZAS NA UPLOADNIECIE ICH SPAKOWANYCH I NAPISAENIE NOWEGO TEAMTU?!

3 ss pamietam ta sytuacje jakby to bylo dzis, dostrzeglem na dachu duszka po cieniu, strzelilem raz z awp, nie trafilem, strzelilem 2 raz i na farcie weszla bania (gra bez farta ch**a warta) i jak ogladales to demko 3x to mozesz zauwazyc, ze nie celowalem w duszka jakbym chcial mu perfidnie strzelic w glowe tylko to byl szybki, spontaniczy strzal...

Do tego dodam, ze na 2ssie, gdzie wg Ciebie przerobilem ssy nie widze ich podobienstwa... na 1 widac inny celownik(pomniejszony i inny kolor) moze to sa slady po strzalach? albo jak napisalem przerobiles je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...