Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zamiast sie czepiac ortografi poswiecaj wiecej czasu na wywalanie smieci z serwera...a jest ich od groma w kazdej godzinie a admina widze hmm moze przez 15min na dzien ;)

Cz??owieku nie nabijaj sobie post??w. Ja na serwerze jestem tyle ile by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie odpowiedz to nabijanie postow? :D dobre ale sie mylisz i skoro moderator nie zamknal tematu to moge tu sie wypowiadac...hehe dostrzegam to ze na serwerze za kazdym razem jak wejde graja odpaly i nikt z tym nic nie robi nawet przez kilka ladnych godzin wiec mi tu nie pitol ze was nie dostrzegam bo po prostu was nie ma ;) mowisz ze jestes tyle ile byc mozesz?to za zadko mozesz byc :)

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sie staracie i robicie co mozecie ale tego rodzaju serw to ogromna odpowiedzialnosc a jak gram to staram sie pomoc i mysle ze wacek wie o tym doskonale i jezeli nie ma zadnego admina na serwerze ani wacka online to stwierdzilem sobie ze napisze na forum fakt z bledem ortograficznym ale coz...bywa... a jesli chodzi o "domyslanie sie" to nie mam sie czego domyslac bo biore pod uwage wiele mozliwosci(nawet takie ze admini moga biegac odpaleni) ;)

tyle z mojej strony temat do zamkniecia ^^

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...