Skocz do zawartości

Maka chcia??by wr??ci


MakaVeLLi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na Nie, nadal jeste?? chamski na serwerze nie raz widzia??em, wyzywasz ludzi i my??lisz, ??e Ci wszystko wolno. Sam wyje??d??a??e?? do mnie z tekstami typu "nic mi nie zrobisz" lub "co mi zrobisz". Popraw swoje zachowanie, bo moim zdaniem aktualnie jest teraz karygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie, nadal jeste?? chamski na serwerze nie raz widzia??em, wyzywasz ludzi i my??lisz, ??e Ci wszystko wolno. Sam wyje??d??a??e?? do mnie z tekstami typu "nic mi nie zrobisz" lub "co mi zrobisz". Popraw swoje zachowanie, bo moim zdaniem aktualnie jest teraz karygodne.

Daj mi dow??d kiedy kogo?? obrazi??em :) . Jak bym wyzywa?? to na pewno dla ??art??w :) . Za ma??o tu grasz ??eby co?? o mnie wiedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK - zna regulamin , doswiadczenie ma, odkad stracil admina nie ma na niego skarg, chociaz dawno na serwie nie bylo mnie jak wgl w graniu w CS, po tej glupiej aktualizacji, lecz dlugo Cie znam i lubie, jak wiekszosc. HEADSHOT, ogarnij sie to ze masz admina to troche przesadzasz. Nie grasz tu dlugo i nie znasz MAKI na wylot : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...