Skocz do zawartości

pewuo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na NIE! z takiego powodu iz odrazu po przyznaniu Ci adma zbanujesz mnie za czity ktorych nie uzywam, musze sie bronic dziekuje, dobranoc...

Nie no jestem na tak, koles aktywny na serverze, na forum mniej ale widac, ze sie stara i wy ostatnim czasie wypowiadal sie w kazdych tematach byleby nabic posty co pokazuje jak mu bardzo zalezy, mily, wk***iajacy, ogarniety :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE! z takiego powodu iz odrazu po przyznaniu Ci adma zbanujesz mnie za czity ktorych nie uzywam, musze sie bronic dziekuje, dobranoc...

Nie no jestem na tak, koles aktywny na serverze, na forum mniej ale widac, ze sie stara i wy ostatnim czasie wypowiadal sie w kazdych tematach byleby nabic posty co pokazuje jak mu bardzo zalezy, mily, wk***iajacy, ogarniety :>

gangster ja z tym ??artowa??em -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEUTRAL z przechyleniem na NIE. Powody :

1.Moze i jestes aktywny na serwie, nie wiem nie dziala mi CS ale lubisz wdawac sie w klotnie np. ze mna.

2. Nie panujesz nad emocjami pamietam w tamtym roku jak dostales takiej kur**icy ze masakra.

Popraw sie troche, a bede na TAK. Porozmawiam z ludzmi jak sie zachowujesz, bo sam nie moge sprawdzic z powodu glupiutkiej aktualizacji steama : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...