Skocz do zawartości

Co to wszystko ma znaczy


Krata

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Reason: 'Sorry za ten unban'

[AMXBans] Duration: 'permanently'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Your IP: '83.23.177.196'

[AMXBans] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check your console

Pewnie ma to zwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sprawdzic ssow, ale powiem tylko tyle, ze kiedys gralem na grafice software dosc sporo czasu ze takiego powodu, ze nie mailem sterownikow do karty graficznej i nie moglem zmienic na opengl, kiedy sie gra na sofcie to przez sciany widac kontury graczy, kiedy podeja do sciany(po prostu sie wbijaja jakos w sciane i widac nawet i glowe jak ktos kampi przy scianie) najczesciej na mapach west/eldo, gdzie te sciany sa cienkie i byc moze cos takie bylo tez u Ciebie :) Jesli grales na sofcie, na d3d nie wiem czy tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemasz frajerze. Chcia??em ci tylko napisac ze jestes dla mnie jednym wielkim scierwem i serwer wiele straci jezeli w swoich szeregach bedzie miec taka karykature admina jaka jestes wlasnie ty. Mam maly problem z grafa w csie, i wlasnie dlatrego te twoje smieszne halucynki pojawily mi sie jakbys nie zauwazyl poza mapa ( txt ). Taki jestes cwany ze admowi ssy robisz ? Zastanow sie nad tym. Dzieki ci smieciu za te ssy, odplony nie bylem wtedy, dzisiaj ani nigdy indziej i wlasnie przez ciebie chyba moja kariera na pochylni wlasnie sie konczy. A na pozegnanie posluchaj sobie tego o to wierszyka :https://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths PIERDOL SIE SMIECIU, tyle ode mnie

W??a??nie pokaza??e?? swoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek ma 100% racje:-) przynosicie wstyd pochylni wejdzi nowy uzytkownik forum i zobaczy ze 2 adminow rzuca w siebie miesem co on sobie o ty pomysli ,powinnisciie sie wspierac a nie:-) a jak nie to takie rzeczy na pw i tylko niech to zostaje pomiedzy wami:-) opiekun servera zadecyduje co z tym zrobic:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...