Skocz do zawartości

Ban


PWK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PWK

IP:83.242.74.224

SteamID (je??li posiadasz):STEAM_0:0:35343762

Data i godzina bana:27/02/2013 godzina gdzies tak okolo byla 21

Czas na jaki go dosta??es:Perm

Pow??d bana:Czitowanie

Nick admina:Nie wiem jaki nick mial gdyz mi sie wyswietlil dzisiaj ban jak chcialem wejsc na server a nie pisze kto mnie zbanowal

Opis sytuacji:Gralem sobie na mapie de_kabul jest ogarnietym graczem wiec latwo mi sie gralo mialem staty koncowe 277:77 i wtedy chyba gdy juz wyszedlem dostalem tego bana.

Dlaczego jestem niewinny:Jestem nie winny gdyz widze, ze admini nie umie sprawdzac za bardzo graczy nawet nie zrobil ss wczesniej. Ja to sam mam admina na innym servie i jak widze kogos podejrzanego to i tak na wszelki wypadek zrobie ss zeby pozniej nie bylo skarg.

Oto co mi sie wyswietla prosze o szybkie rozpatrzenie.:)

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick: PWK

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Twoj SteamID: ''

[AMXBans] Twoje IP: '83.242.74.224'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhahahahhhahha na serio widze ze admini ogarnieci sa hahahah ja pi***ole to ze dobrze gralem to znaczy ze czity mam? Czlowieku jakbys zobaczyl moj sprzet do tej gry to bys sie posral. I wez wrzuc te demko na bl i zobaczymy ogarki

Dodano: 01 marzec 2013 - 14:55

tak wlasnie jest za pewne dzieciaki adminy dostaly to sie ciesza ze moga zbanowac pro gracza Brawo dla was panowie Brawo obty tak dalej

Dodano: 01 marzec 2013 - 14:55

tak wlasnie jest za pewne dzieciaki adminy dostaly to sie ciesza ze moga zbanowac pro gracza Brawo dla was panowie Brawo obty tak dalej

Dodano: 01 marzec 2013 - 14:56

http://www.blacklisted.pl/ nawet ci strone podalem wrzuc te demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...