Skocz do zawartości

awatary dla Pochylnia.pl Team


Rekomendowane odpowiedzi

jest lepiej w 2 zdj sprobuj gradient do napisu dodac aby byl bardziej widoczny. i zadanie specjalnie sprobuj dodac wiecej warstw niz tlo i do tego napis. jakas inwencje tworcza wykozystaj jakis twoj znak rozpoznawczy co da pikanteri do tej pracy. co tak aby bylo tego wiecej ale nie zaduzo;d

PS: Mamy tylko 1 kolege co robi grafike;>? dajcie mu konkurencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wiesz co to gradient;d zdanie mi sie podoba ale trzeba pomyslec o jego polozeniu mysle ze nazwa teamu mogla by nawet nachodzic na ten obrzel jak nie przechodzic jakos gladko przez srodek i uzyj moze opcji chyba mieszanie warst czy jak to tam sie zwalo tam mozesz cuda z napisami robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja im bronie:)? niech wchodza i glosuja. dlatego chce wiecej propozycji aby pozniej poddac to pod glosowanie ogolu ktore avki wdgl nich sa najlepsze.

a co do czasu mysle ze spokojnie z 2 tygodnie nasi graficy maja bo beda avki potrzeben gdy zkompletuje sklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mowi ze ma byc tego 1000-500-100-900 poprostu ma byc po 1. staranne i estetyczne po 2. z pomyslem po 3. z tematyka csowska dobrze tez z pogiem pochylni po 4. z nazwa klanu i nick ;]. zrobilbym to sam ale straszna pustke mam w glowie i nie moge nic wymyslec fajnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...