Skocz do zawartości

Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

wiem joo ale tu chodzi o turniej taki 4fun bo na innych jailach co chwile ida na mape a u nas tylko do terrarium i ostatnia reakcja albo box.1 raz widzialem ewenement poszedl dzisiaj z nami na boisko i gralismy 4 na 3 to mi sie bardzo podobalo.Yokushima byloby to tak 2 teamy gralyby na mapie i bylby 1 straznik sweeper a pozostali by siedzieli na spec i admini by pilnowali aby tam siedzieli a jakby wchodzili to by dostawali bany na 5 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem joo ale tu chodzi o turniej taki 4fun bo na innych jailach co chwile ida na mape a u nas tylko do terrarium i ostatnia reakcja albo box.1 raz widzialem ewenement poszedl dzisiaj z nami na boisko i gralismy 4 na 3 to mi sie bardzo podobalo.Yokushima byloby to tak 2 teamy gralyby na mapie i bylby 1 straznik sweeper a pozostali by siedzieli na spec i admini by pilnowali aby tam siedzieli a jakby wchodzili to by dostawali bany na 5 min

Jak mamy chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie... Chcecie na mape i na mape, a jak przyjdzie okazja do buntu to sie buntujecie. Sam sie wkurzam jak jestem w CT, szczegolnie gdy jest bot Gangster ktory wszystkich namawia do buntu -.- ja jak pierwszy raz prowadze na mapie to Wam ufam i ide na mape, czasami sie uda bez buntu ale przewaznie czekacie tylko by wbiec do GR albo zabrac bron gdy bedziecie kolo straznika, i wtedy juz sie koncza wypady na mape, no chyba ze jak zostanie 4 wiezniow.

Pomysl moze i dobry ale to by byla troche przesada by kickac jak wejda do TT podczas meczu, bo ludzie sie wkurza i zmienia server.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...