Skocz do zawartości

Ten SuperAdmin ...


Gryphon`

Rekomendowane odpowiedzi

@up tak tak powiem w prost to jest idiota prosilem 5 razy aby straznik powtorzyl potem sie zdenerwowalem i powiedzialem ku**a powtorz polecenia i zamiast kazac mu powtorzyc to mi dal bana za slownictwo wiec pozdro.Dziekuje wszystkim adminom ktorzy ogarniaja oraz pomagaja ehem, p3wuo, ewenement, r4ng3r,

gangster,drunk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co racja to racja... Szaluny troche przesadza, nie banuje zgodnie z regulaminem, tylko swoje kary wymierza.

Sam bylem przy sytuacji jak zbanowal Cene za slowo Bezglowie... No nie robmy sobie jaj.

Chyba Szaluny nie pamietasz jak Ty sie zachowywales gdy nie miales admina... Przypomnij sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy kiler... Ale wedlug mnie chwilowe puszczenie muzyki to nie jest powod by dac komus bana na 4h, i to w dodatku w miare przyjemnej muzyki, bo ma swoje widzi misie. Mozna powiedziec by przestal i bedzie spokoj a nie odbierac komus szanse grania w milej atmosferze...

Chcesz to napisz na mnie skarge ze nie spelniam obowiazkow admina bo jestem za lagodny, bo wku**ia mnie takie gadanie jak Twoje. Jezeli widze ze ktos gra na servie dosc dlugo lub zaczyna dopiero przygode i stara sie ogarniac to nie bede go banowal za byle nic. Jezeli nie wiesz admin nie tylko ma przestrzegac regulaminu ale ma tez byc pomocny, wiec jezeli rozumiesz cos pod tym pojeciem, to sam sie domysl co powinienes zrobic.

Jezeli mialbym byc taki surowy jak szaluny lub ty to bym pol serva pobanowal, i nie graloby tyle wiary co teraz.

Graczy trzeba zachecac do gry, by milo wchodzili na server, czasami z kogos zrobie sobie jaja by inni sie posmiali i byla mila atmosfera, a nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...