Skocz do zawartości

Nie ja jako ja tylko jako Serwer MC /Yeti


Yeti

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz

Wiek: 17

Kontakt (GG/e-mail/steam):

 

E-mail:

[email protected]

GG

 44741040

Skype

 mateusz81881

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Przez pewien czas pisałem recenzje gier dla jednego portalu, ale dość szybko upadł, każda rozmowa z STK, Rangerem czy innym Adminem jest jak wywiad co popsuł jak mnie nie było itd. 

Znajomość zasad pisowni? Wyżej podstawowa 

Ile masz wolnego czasu?: Od 8 do 14 , a tak na poważnie nie chodzi ile ja będę pisał czy ile czasu spędzę przy tym tylko chodzi żeby jakaś osoba która ma jakiś kontakt z graczami MC, też mogła dołożyć kilka swoich słów do "Pochylnia News" czy zrobić jakiś wywiad z graczem czy Adminem 

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Nie staram się o to stanowisko dla kolorku czy jak wy to tam nazywacie, wiele razy Adamo pisał do mnie czy bym coś mu nie podesłał o MC do "Pochylnia News", wcześniej było mniej czasu w obecnej chwili częścią serwerem od strony graczy, którą można zaobserwować wchodząc na serwer w głównej mierzę zajmują się STK i Ranger. Ja siedzę na GG czy Skype i odpisuje ludziom na różne pytania, czy tam rozwiązuje jakieś trudne problemy. I troszkę też za namową moich "czarnych robaków" które zasuwają dzień i noc postanowiłem napisać to podanie. Będę szczery brakuje mi 84h do 300h potrzebnych ale sądzę że to w nie jest w 100% najważniejsze. Co jeszcze tak już na zakończenie, głównym "celem" jeśli można tak to nazwać jest też wprowadzenia Serwer MC do tej sfery reporterskiej xD ( ładnie to określiłem ) No i to tyle  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...