Skocz do zawartości

Skarga na Lunatic


DrunK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : DrunK

Godzina : 16.55

Mapa : jail_crime

Jestem w CT z EwE, Lunatic'iem, oraz. Bartek. I co runde na start otwieraly sie cele, i ka??dy obwinia?? kogo?? innego, ja obwinia??em Lunatica. Potem gdy nie da??o si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wciskanie guzika do przeszkadzania... ? Ten guzik nic wielkiego nie robil, tylko wlaczal winde z ktorej i tak nikt nie korzystal. A bana otrzymalem troche potem.

A mi to jednak przeszkadza, te jego unoszenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrudnianie gry na kd w dodatku w ct -.- to nie jest ffa tylko jb...

Lunatic, on do Ciebie kilka razy powiedzial z wulgaryzmem, a ty prawie we wszystkich swoich wypowiedziach. Do Ciebie sie odezwac nie mozna, bo ty sie wk***isz i zbanujesz tak? Co do otwierania cel to drunk chyba tez byl prowadzacym (nie pamietam) i raczej sam sobie celi by nie otwieral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japa to nie przeklenstwo, i nie koloruj znowu swojej historyjki, bo caly czas do Ciebie tak nie mowilem..

I juz znowu musiales przeklnac, bo nerwy Cie ponosza. Wez sie czlowieku uspokoj, zacznij troche nad nimi panowac.

Gdybym byl taki jak Ty "miekka dupka" to bym musial chyba pobanowac pol serva, bo zawsze co mape z kims sie pozaczepiam, tylko przewaznie to jest dla zartow, tak samo z Toba chcialem sie posmiac, ale widocznie nie mozna nic powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...