Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

UB tetrahydrokanabinol v2


bleachfan

Czy jeste?? za moim unbanem?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste?? za moim unbanem?

    • Tak
      7
    • Nie
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj mam kolejny dow??d na multikonto.

"** MaLeJ?Pl? killed Rusher with a headshot from scout ***

(1)tetrahydrokanabinol : teraz ja

MaLeJ?Pl? dropped

MaLeJ?Pl? has left the game

SZyMoN killed ^*h.R.A<>B.I.A*^ with knife

MaLeJ?Pl? : /sklep

tetrahydrokanabinol : zaraz

PreDixX killed Wie$niak"

Zdaje sobie spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam kolejny dow??d na multikonto.

"** MaLeJ?Pl? killed Rusher with a headshot from scout ***

(1)tetrahydrokanabinol : teraz ja

MaLeJ?Pl? dropped

MaLeJ?Pl? has left the game

SZyMoN killed ^*h.R.A<>B.I.A*^ with knife

MaLeJ?Pl? : /sklep

tetrahydrokanabinol : zaraz

PreDixX killed Wie$niak"

Zdaje sobie spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZECZYTAJ CALE!!!

Dobra chuj... dzieki kfc, ze chociaz Ty uzasadniles swoja wypowiedz na ten temat. Reszta nie potrafi czytac i robi to tylko dlatego, ze mnie nie lubi, a moze zazdrosci... kto wie ;) No kurwa:D mowi sie trudno, nie to nie. Na koniec chcialbym pozegnac nielicznych normalnych graczy i zyczyc konca zakonczenia uzaleznienia od cs'a bidnym dzieciakom ( nie koniecznie fizycznym, mowie o mentalnosci :D ) ktore:

- Nie potrafia czytac.

- Nie potrafia pisac w ojczystym jezyku.

- Nie potrafia osiagnac zbyt wiele nawet w takiej grze jak counter strike.

- Bedac adminami faworyzuja swoich kumpli, czego przykladem jest to za co dostalem bana. (tego pierwszego na 4h),

Nie raz pisza na say "Smerfik ten czy tamten ma wh", ale tak jest :) Smerfik apeluje do Ciebie, radze Ci ogarnac pod tym wzgledem, bo to tylko gra. Na szczescie jestem bardzo zadowolony, bo to jak czlowiek zachowuje sie tutaj, odzwierciedla rzeczywistosc. Rohs itp, nagle wszyscy wrzucaja ss'y, to jest objaw "frajerstwa".

Widac poza tym, ze od kiedy pojawili sie nowi "admini" wielu starszych graczy przestalo grac.

Pozdrawiam w szegolnosci pichola, mactavisha, dumbasa. I Twin dzieki za to, ze Ty dales mi szanse.

PROSZE WAS BARDZO, PRZESLUCHAJCIE TA PIOSENKE!!! Z DEDYKACJA DLA WAS!!! (nie wszystkich) :(

- Sobota- Z dedykacja.

[ Dodano: 2011-09-08, 18:29 ]

Gram na serverze rok czasu ^^ no.. moze prawie. I kurwa na oczach sie zmieniaja ludzie, coraz glupsi, coraz bardziej pojebani. Za to, ze komus powiem co mysle, nie bylo takiego obrazania. Dobre wybory adminow skonczyly sie z wyborem HoOly'ego i Damiana na adminow. Smerfus przesluchales piosenke? :) Pozdrawiam Cie serdecznie!

PS nie usuwaj smerfik posta napisanego jak najbardziej szczerze przez uzytkownika "Kobieras". Bo to, ze tam cos na Ciebie powiedzial, nie znaczy, ze juz trzeba usuwac. Spokojnie, niech ludzie widza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 ktorych

ja moge wstawiac ten post cale zycie nie usuwaj teraz usun jutro czy dzisiaj wieczxorem niech wszyscy odczytaja

Hahahaha, ale to jest zalosne za takie cos perm Bleachfan bardzo dobrze napisal. To ja jestem tym drugim, ktory gral na nicku tetrahydrokanabinol, czyli wedlug was popelnialem powazne przestepstwo^^. Jeszcze na policje idzcie i niech mnie zamkna...

Na poczatku wydawal mi sie ten server wporzadku i lubilem tu pograc, ale okazalo sie, ze jest kurewski. Jedyny pozadny czlowiek z was wszystkich to Twin. Reszta to banda no-lifow-mowie szczegolnie do ADMINOW, ktorzy maja po 10-16 lat i cale zycie spedzaja przed kompem, no sorry Smerfik ma 19 czy tam 20 ale jego poziom intelektualny zatrzymal sie na poziomie 5-6 latka (pozdro dla niego). Dzieki, ze dostalismy tego bana bo dzieki temu moge was spokojnie pocisnac, a wkurwiacie mnie juz od dlozszego czasu. Nie mowie oczywiscie o wszystkich- mowie tylko o adminach. Jebac Was, jak bedziecie mieli te 60-70 lat (o ile wczesniej ktos was nie zajebie za frajerstwo, w co watpie) to moze zauwazycie jacy kiedys byliscie popierdoleni.

Bardzo chetnie poczytam komentarze do mojego postu...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uczestnicze? ;) Moze nie w servera, ale jak widac w forumowym owszem. To bardzo ciekawa dyskusja. Prawdopodobnie nie usuwa tego dlatego, ze mam bana, tylko dlatego, ze mam racje. Wiesz chociaz co bylo w tych postach? - nie. A przydaloby sie zebys wiedzial. Nie tylko ty, ale tez reszta tych, ktorzy uczestnicza w zyciu servera. Ogolnie rzecz biorac... jest to dziwny objaw nienawisci, pokazania, ze jest sie lepszym. Bo skoro jestem gorszy od was, pozwolcie mi grac dalej, chyba, ze boicie sie, ze faktycznei 250 lv bedzie dawal rade takiemu 400 smerfikowi. :D:) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym, ze wielu z was nie dostaloby tego bana ;) Malo razy ktos lamal regulamin? Malo razy czytalo sie "on ma wh, on ma wh", a admin byl, ale po prostu wywalil cheatera, a tego kto go powiadomil na "say" zostawil w spokoju. I gdzie tu sprawiedliwosc? Mi to zwisa czy mam bana czy nie i tak dobrze wiecie, ze malo gram w ta gre. Chodzi o wyjasnienie sprawy na przyszlosc, zeby pozniej nie bylo poszkodowanych ludzi przez ta nudna "polityke" servera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...