Skocz do zawartości

Spam w reklamach


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec temacik leci do Panow moderatorow z nawiazka do spamu w dziale reklamy serwerow "obcych"

Panowie zieloni, mysle ze powinniscie wziasc sie do swoich obowiazkow. Owszem, w Regulaminie Forum nie ma nic o tym ze zabronione jest zaspamowanie forum reklama jednego serwera ale jak widzicie robi sie burdel...

§2. Posty i tematy:
-Przed za??o??eniem tematu u??yj wyszukiwarki.
Reklama sieci Cs-Witch, w ciagu niespelna dwoch dni, - pojawila sie trzykrotnie i to za kazdym razem w osobym temacie... Ogolnie rzecz biorac jedna siec, reklamuje sie siedmiokrotnie na jednej stronie reklam, a jest ich az 44, az strach pomyslec co by bylo gdybym otworzyl reszte 43 kart...

Tak ze tez, wiem ze moze malo czasu, ale trzeba poswiecic troszke wiekszej uwgagi dla porzadku - Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co Cie interesuja ludzie z innej sieci? Owszem, moga odpracowywac, ale Ty jako moderator jestes odpowiedzialny za utrzymanie porzadku na forum. Wiec Ciebie nie powinno interesowac to czy wklejaja reklamy zeby odpracowac warna, czy zeby zareklamowac, czy zeby poprostu zajac sie czyms w domu.

2. Nikogo nie "ustawiam" tutaj jak to nazwales. - znasz pojecie "pokora"? - Nie potrafisz prostej malej "reprymendy" wziasc do siebie... Twoja postawa wyglada tak jak prosty chlop.. - nie wolno zwrocic uwagi do Twojej pracy? Tym postem co napisalem, chcialem tylko zmotywowac Cie i innych zielonycch do pracy... Niie obrazam Cie tu czy cokolwiek zebys plakal i wypominal mi ze ja tutaj dopiero 7dzien jestem, owszem i jestem tylko 7 dzien, ale na ten 7dzien widze kilka bledow o ktorych pisze, jestem otwartym czlowiekiem i gdybym mogl powiedzialbym Ci to prosto w oczy, - nigdy nie opierdalam kogos za dupa... Tak ze mysle ze rozumiesz.

3.Wiem za co.. OWszem powinienem.

Rowniez Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...