Skocz do zawartości

Propozycja by Info


Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

1.propozycja jest taka aby do menu ct dodali resetowanie pilki

2.Aby gracze nie mogli uzywac mikrofonu jak sa zabici bo wbije taki kolekcjoner i tylko podpowiada

3.usuniecie odliczania przy bezruchu totalnym bezruchu oraz nakazow zakazow bo taka prawda ze na to odliczanie mija prawie 1 minuta i tracimy ten czas gdzie moglbysmy pojsc na mape.nie tyczylo by sie wyrzucania broni wtedy trzeba bylo by odliczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobrym pomyslem jest dodac resetowanie pilki do menu w CT.

Vip voice jest przywilejem vipa. Odliczanie tez sredni pomysl, ja nie widze problemu by tylko odliczyc "3,2,1,0", przynajmniej wtedy nie ma zadnych problemow ze byl FK bo jezeli CT odliczylo i TT nie wykonalo polecen to ginie i nie ma spinek ze byl FK czy cos

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodaje tego tylko ty sie sapiesz o wszystko ze nie odliczylem chociaz odliczylem podpowiadasz gdzie kto jest jak nie zyjesz.Byla mapa Jail_Polska bylo was 10 byscie pouciekali a ja nie zamierzam latac po mapie aby was zabijac.Chcialem isc na mape w 8 powiedzialem macie nakaz kucaka odliczylem chyba z 5 razy a tu kolekcjoner przez mikro uciekajcie uciekajcie i all pouciekala a ja nie zamierzam bawic sie z wami.Bylem sam wiec nie dzwcie sie chyba kazdy wie jaka to jest duza mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...