Skocz do zawartości

Promyczek


Promyczek

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:9907594'

[AMXBans] Twoje IP: '89.71.157.227'

[AMXBans] ===============================================

a wiec witam dnia dzisiejszego ponownie , jest to moj drugi ban za haxy 1 dnia. CZUJE SIE DOCENIONY DZIEKUJE DZIEKUJE

A WIEC ADMINIE FTS - te slowa sa skierowane do Ciebie , po co robiles mi dzisiaj screeny , zeby mnie zbanowac po raz drugi ?

Wiekszosc z adminow juz zauwazyla , ze nie gram odpalony lecz was po prostu bije . Nie wiem , moze sie na mnie uwziales ?

Przepraszam ze zrobilem staty 250:50 ;X w raz z endrju sadzi bamby - dobra rywalizacja ;D

a teraz na powaznie , macie demka , macie wszystko moze czas obejrzec sprawdzic , posluchac ? pocwiczyc?

nie gram odpalony nigdy nie gralem odpalony , i grac nie bede . Na pochylni gxp gram juz od kilku miesiecy , i jakos pierwszy raz dnia dzisiejszego dostaje bana I TO DWA !!!!!!!!!

FTS gdy nie byles adminem , nie dostalem zadnego - pozdrawiam Cie za to

FtS jak juz bedizesz ogladal moje demka , to sie przypatrz . Moze zobaczysz , co to grac czysto , i bedzie Ci latwiej lapac odpalonych . Przyda Ci sie doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin niech doda dowody na tego o to gracza ...

Jak dla mnie ten gracz nie mia?? nic po prostu jecha?? admina i dosta?? bana ... Sprawdza??em go kilkakrotnie bo p??akali mi na U@ i nie zauwa??y??em niczego co mog??o by mnie zainteresowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typie banujesz mnie drugi raz jednego , dnia ! Dales raz , nie powiedzialem nic wrzucilem screeny - mysle ze dowod dalem. Teraz masz demko , obejrzalem je i nawet jesli by chocilo o kogos innego powiedzialbym jedno - CZYSTY . Aimbot - nie ma napewno , a dziwisz sie ze patrze w kazda strone ? GG jest prawie jak deathmach , wszedzie jest przeciwnik a nawet respi sie nad glowa . Ogarniam cala mape , bo MUSZE a to ze jestem szybszy niz wiekszosc ich , to tylko kwestia doswiadczenia - konto STEAM mam od 2k5 roku , i gram od tamtego momentu - nie wspomne o wczesniejszych ver CSA. Nigdy nigdzie nie bylem zbanowany a na BLu bylem 21321321312 razy nie gram tu zeby cos osiagnac , tylko zeby sie wyluzowac -

na samym VERSUSIE esla mam ponad 80% wygranych , i to wszystko jest grane dla jaj bez starania .

Rozumiem , ze inni wywierali na Tobie presje banowania mnie - ale uwierz , zrobiles to niepotrzebnie . Nie daj sie scisnac , kazdemu na servie i przestan uprzykrzac mi dzien :D mam malo czasu na granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S??uchaj jak Ty to napisa??e?? "Typem" nie jestem je??eli mnie nie znasz to nie wypowiadaj sie tak. Te?? gram w cs ponad 8 lat i przypadk??w du??o widzia??em cheatow. Serwer nie jeden mia??em ligach itd te?? grywa??em. A czy ja u??y??em s??owa ??e masz Aima wrzuci??em to demko po to by inni mogli to oceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRRRRRR alez Ty delikatny . Normalnie obrazilem Cie typem typie :X

Nie powiedzialem ,ze uwazasz , ze mam aimbota aczkolwiek ze GO TU NA PEWNO NIE MA a jesli Ty grasz 8 lat w ta gre , to powiedz mi KIM TY JESTES ?:X

nawet nie potrafisz odroznic odpalonego - od nieodpalonego .

Czyli teraz , dobzi nie moga grac na pochylni , poniewaz wszystkie slabe NSy odejda ? hmm

je***a pisal tysiac razy , ze jestem czysty a dwa tysiace razy mnie kiedys sprawzdal, no ok od teraz ja bede rowniez z nimi PLAKAL CI NA SAY ZE KAZDY JEST ODPALONY

mam nadzieje ze kazdemu nagrasz demko , i kazdego ktorego wskaze bedziesz banowal - ADMIN MA MIEC SWOJ ROZUM A NIE BIEGAC JAK SLON ZA STADEM

btw. chyba po to sa screeny , zeby stwierdzic czy ktos jest odpalony - wydaje mi sie ze dzis juz to ze mna stosowales - screeny wstawilem ? wstawilem.

wiec zejdz ze mnie typie . nie chce mi sie spedzac polowy dnia na forum piszac o banie , bo jakis adminek nie potrafi sie zdecydowac ;x

Zacznijcie dobierac , do grona adminow ludzi konkretnych takich jak J E B A K A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...