Skocz do zawartości

Bizek admin H@H@H ..


Scrappy.

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Bizek^.^

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl

[AMXBans] Powod: 'FreeKill'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:53029183'

[AMXBans] Twoje IP: '93.91.210.27'

[AMXBans] =======================================

Jest zabawa odmieniec powiedzia??em na strza?? z deagla zakladacie czapke Magik lub Skrzat odmieniec.... . Strzeli??em z M4 Bizek i Fenix za??o??tli czapki jako jedyny nie za??o??y?? CenaTion. Poczym wypierali si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ask ty wgl nie byles na serwie wiec nie udzielaj sie a slapowalem sie do cb bo to byly txt

ale rozumiesz scrapy ze ja mialem juz na sobie czapke?? ty jak powiedzailes ostatnia reakcje zdejmij czapke zdjalem a jak zakonczyles zabawe w ostatnia to ja zalozylem znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ask ty wgl nie byles na serwie wiec nie udzielaj sie a slapowalem sie do cb bo to byly txt

ale rozumiesz scrapy ze ja mialem juz na sobie czapke?? ty jak powiedzailes ostatnia reakcje zdejmij czapke zdjalem a jak zakonczyles zabawe w ostatnia to ja zalozylem znowu...

Nie nie za??ozy??e?? bo patrzy??em si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ja zy??em wiec wiem ;) cena nie mia?? czapki a ja i bizek mieli??my. Ktos zabil mnie pierwszego nie wiem kto bo mi to zwis??o a bizka zabi?? scrappy. I nawet jak by bizek nie mial czapki to tylko ja mia??em zginac a nie w dw??ch. ( Ja i Bizek milismy czapki )!!!!!!! a cena powinien byc zabity :D kto cos z tego cos zrozumia?? to bedzie fajnie napisalem jak by??o, dzieki ide grac w cs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ja zy??em wiec wiem ;) cena nie mia?? czapki a ja i bizek mieli??my. Ktos zabil mnie pierwszego nie wiem kto bo mi to zwis??o a bizka zabi?? scrappy. I nawet jak by bizek nie mial czapki to tylko ja mia??em zginac a nie w dw??ch. ( Ja i Bizek milismy czapki )!!!!!!! a cena powinien byc zabity :D kto cos z tego cos zrozumia?? to bedzie fajnie napisalem jak by??o, dzieki ide grac w cs :)

No chyba nie, patrza??em na Ciebie ca??y czas!! Nie mia??e?? czapki, dopiero jak strzeli?? z m4 za??o??y??e?? krasnala, i mi tu nie k??am :)

@Down:

A co tobie ??al d*** ??ciska ??e nie otrzyma??e?? adminka ? Och jak przykro :(((. Po za tym nie u??ywaj liczby mnogiej i przedstaw jakie?? dowody, zanim zaczniesz bezpodstawnie ocenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...