Jump to content
 • MafiOozo

  Użytkownik

  MafiOozo last won the day on May 8 2019

  MafiOozo had the most liked content!

  2 Followers

  About MafiOozo

  • Rank
   Zaawansowany
  • Birthday 07/08/1994

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Serock
  • Steam
   76561197963673181
  • GG
   567088

  Recent Profile Visitors

  5305 profile views
  1. Najlepszego krowi mistrzu! :)

  2. MafiOozo

   Dodajemy nasze zdjęcia.

   @PuN!sher.! i @Dark Angle, jakbyście śledzili temat to byście wiedzieli, że ja siebie pokazałem stronę albo dwie wcześniej ;)
  3. MafiOozo

   karuzela radosci

   Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  4. MafiOozo

   karuzela radosci

   Demko Kakarotto: 6:00 - analizując grę we wcześniejszej rundzie grając z awp, widzisz, ze nie ma nikogo na środku z respa tt. Następna runda analogicznie, niby widzisz coś tam ale widzisz, ze ktoś patrzy i wychylasz. Ok 6:10 tak perfidnie na model wychodzisz, to nie jest przypadek. Gościa tam nie widać, nic mu nie wystaje a Ty perfidnie się zastanawiasz czy w niego strzelać i decydujesz się na strzał idealnie w niego. 7:50 - wyczekiwanie, uznam za skill, niech Ci będzie 9:25 - heheheh 10:06 - haha, powiem Ci, że refleksu sie uczyłeś pewnei u samych braci Shaolin w Chinach czy tam Japanese 11:54 - PREFIRE 15:38 - zaczynasz popis, widziałeś gracza, że cofnął ale nie aż tak. Wchodzisz na długą na pewniaka w pogoni za modelem 16:55 - no już bez przesady ziomeczku ;) Podsumowując. Oceniałem demko nie patrząc na czasy moich kolegów(duże słowo) z UBTeam. Kierowałem się własnym rozumem i dziwnym trafem czasy się powtarzają. Wypisałem czasy, które jak dla mnie są ewidentnie spalone, było kilka jeszcze podejrzanych ale nie chciałem pisać takich, które można wytłumaczyć. Jak dla mnie te wyżej są nie do podważenia i tyle. Jesteś odpalony, próbujesz się kryć ale tak lamersko Ci to wychodzi, że szok. Wracaj na serwery z botami, tam sobie postrzelaj w nich przez ściany a nie wkurwiasz ludzi na normalnym dd2 i jeszcze uważasz się za normalnego gracza. @qszaw321, ja rozumiem, ze jesteście znajomymi z real ale już bys nie robił z siebie durnia i nie bronił na siłe kolegi bo doskonale wiesz, że jest spalony i rzucasz na pożarcie swój immunitet admina w tej chwili. Pokazujesz, że nie jesteś godzien tej posady skoro nie widzisz tak ewidentnego odpału. Jeszcze raz podsumuje Widziałem, że mój ostatni post od detoxa przypadł moim fanom do gustu więc i Ciebie poczęstuje linkiem do pewnego filmiku. Radzę obejrzeć, przeanalizować i wziąć sobie do serca. Takie o zjawisko.
  5. MafiOozo

   Dodajemy nasze zdjęcia.

   @OlCia, czekamy na kolejną porcję ;)
  6. MafiOozo

   karuzela radosci

   Wróciłem z pracy. Jutro na 18 więc obejrzę 2 demko i dam ostateczny werdykt ok 12. Czekamy więc!
  7. MafiOozo

   karuzela radosci

   10:05 - warto obejrzeć na 1/4 jak celownik wariuje na hitboxach. Rozrzut broni naturalny jest inny, tutaj czit "blokuje" większy rozrzut i lata w sposób nie naturalny 13:16 - na 1/4 znowu widać kurewskie szejki 16:37 - co to do kurwy nędzy jest? O jakim ducku człowieku tutaj piszesz? Zrzucasz to na przypadek, ze taki rozrzut poszedł? Nie masz nawet celownika na modelu tylko grubi pod a siada głowa. Biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze wyczyny akcja spalona. Reasumując, mam to samo co Rusher, że demko dostaje dziwnej ścinki w kluczowych momentach lecz przy ocenie trzeba brać wiele czynników pod uwagę i to nie wydaje mi się kwestią przypadku. Tak jak pisałem wyżej, gdy model jest na blisko, Twój źle skonfigurowany leis, intelligent czy inny chłam, wariiuje i dziwne szaleje na hitboxach co widać to na 1/4. Grając jakiś czas na aimach tego typu i obserwując innych odpałów wiem jak to działa i ja widzę to właśnie tutaj. Dodatkowo, daleko Ci do doświadczonego gracza, słaby movement a jakoś rzucanych he czy też flashy jest wręcz śmieszna. Ilekroć widać było jak rzucałeś sobie mleko na pysk. Akcja odpalona na maxa może jest i jedna, ta z 16:37, może to i mało, fakt. Dla mnie to wystarczy bo nawet przy akcjach spalonych można dopatrzeć się nieziemskich kasków. Tyle ode mnie. Dodatkowo BHOP, o którym pisał wyzej Mafioso.
  8. MafiOozo

   LOTTO #4

   Seria 4 LOTTO rozliczona. Jestem w szoku wyników bo tylko jedna osoba trafiła jedynie dwójkę Wygrana osoba: @Mr. Darkness - proszę o pw z nickiem w sklepie Juz na dniach nowa seria z zakresem liczb 1-25!! Proszę o odzew osób, które miały otrzymać jakieś dziengi do sklepu a jeszcze ich nie mają(wiadomość pw)
  9. MafiOozo

   detox.

   Swój post dodałem w temacie Twoich demek. Obejrzałem demko nr 1 i mi więcej nie potrzeba. Obejrzałem 11 min, po co więcej skoro już na nich widać, że nie grasz czysto? Dałem swoją rozpiskę, która jest jasna i przejrzysta. Oglądałem demko z róznymi kombinacjami. Z wh, niektóre akcje bez wh i z perspektywy innych graczy, wszędzie widać, ze jesteś spalony. Do drugiego demka nie zaglądam bo nie ma sensu jak pisałem wyżej. Bronisz się bezsensownymi argumentami zamiast cierpliwie poczekać na werdykt, który dla mnie już jest jasny i moim zdaniem ocena Skip3ra nie jest już potrzebna. BANNNED BANNED. Na koniec.
  10. MafiOozo

   Cheater V.3

   0:50 - +/-, to stała pozycja, mozna to uznać za przypadek 4:14 - hehe, jak za modelem 4:24 - jak dla mnie ciut za wcześnie 6:57 - nie sprawdza kamp, wbiega na pewniaka, potem wychyla na romana modelowo 7:36 - chce iść do dolnego trupa ale zauważa model akurat i się cofa na kampę. Po tym tak perfidnie zerka sobie przez ścianę gdzie jest tt, mimo, ze go słychac jak konia 8:00 - tutaj akurat było ich słychać w bramie więc jest wytłumaczenie 8:26 - jakie to było perfidne. Rozumiem, że słychać gościa na gali ale żeby mierzyć za nim idealnie na lecący model? 10:16 - nie słychać gracza żeby skakał a mimo wszystko leci model 11:17 - model, po tej akcji rezygnuje z ogladania bo mi więcej nie potrzeba. Doświadczenie doświadczeniem bo bez dyskusji go posiadasz ale jesteś odpalony i tyle, widać to od razu po kilku minutach gry. Nie potrzeba więcej komentarza, żegnaj.
  11. MafiOozo

   Ile waży cię !? :)

   5 kg jest do zrzucenia ;)
  12. MafiOozo

   Ile waży cię !? :)

   85 ale od środy schodzimy ;)
  13. MafiOozo

   LOTTO #4

   Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Ekipa Pochylnia.pl
  14. MafiOozo

   Paczka nie ogarów....

   Nie widzę przekleństw i wyzwów Sprinta więc ona bana nie dostane. Cała reszta po 12h bo na tym serwerze to jest już problem.
  ×