Jump to content
 • Lizak.

  Spróbować nie zaszkodzi.

  Imię: Michał

   

  Wiek: 17

   

  Kontakt (GG/e-mail/steam): 

   

  GG: 32925483

  Steam: Abbadon

  email: [email protected]

   

  Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Posiadałem takową rangę na forum eDi**sion, przez półtorej roku, zawsze Moje wywiady były ciekawe, przyciągały nie małą uwagę, jak też nigdy, nikt nie powiedział że były/są One nudne. Jako reporter prowadziłem też FanPage również tego samego forum, istnieje on do dziś, posiada ponad 1000 obserwujących i liczebność ciągle rośnie, miała być planowa też gazetka związana z życiem forum, nowościami, ciekawostkami, którą z kolegą redaktorem mieliśmy prowadzić, lecz musiałem odejść, ze względu na sprawy prywatne, gdyby nie One pewnie dalej bym się rozwijał, ale cóż nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Prowadzę również w szkolę, tak zwane "Szalone Radio" działalność polega między innymi na zapuszczaniu różnorodnej muzyki, zapraszaniu ciekawych ludzi ze szkoły i przeprowadzaniu z nimi króciutkich wywiadów, na żywo, w czasie przerwy. 

   

  Znajomość zasad pisowni? : Myślę że jest ona na wysokim poziomie, nie popełniam bł. ortograficznych, zawsze potrafię się wysławić. Jako iż uczęszczam do technikum, to niestety muszę posiadać przedmioty rozszerzone i Polski jest jednym z nich, więc takowa znajomość, chcę czy nie,muszę posiadać.

   

  Ile masz wolnego czasu?: W czasie wakacji można by powiedzieć iż cały dzień, lecz bywają dni gdy wyjeżdżam z ukochaną na spływ kajakowy czy też nad jezioro i wtedy nie ma Mnie 2/3 dni.

   

  Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Ponieważ lubię pracę pisemną, a od jakiegoś czasu zbytnio Mnie nie ciągnie do serwerów. Posiadam wielkie doświadczenie, zawsze staram się pisać wywiady spontaniczne, z tylko odrobinką powagi, gdyż wtedy nie są One nudne. Nigdy nie używam tych samych pytań, zawsze wymyślane są One na bieżąco, dlatego też rzadko jakiekolwiek pytanie się powtarza.

   

  Nie widzieliście Mnie dość długo lecz miałem przerwę, gdyż przesiadywałem w Niemczech i właśnie 4 dni temu wróciłem. 

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  popraw aktywnosc;p po przeczytaniu Twojego podanka zdajesz sie dosyc ogarniety :) 
  wypowiadasz sie ladnie, jak narazie na nie, jak sie poprawisz, zapraszamy :P

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  a ja bym da?? szanse ;] jakis okres pr??bny ;] 

  podanie mnie przekona??o, do??wiadczenie te?? masz ;] 

  ja na TAK ;] 

  Ka??demu nale??y da

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Szatynka kto z pochylnia.eu to go pamieta tez mialem przerwe i jakos gram tylko tutaj i staram sie odwiedzac 4um, On tez przyszedl po przerwie troche z nim gralem i wiem ze jak sklada takie podania o cokolwiek to nie zaniedbuje tego wiec daje TAK.

  Chlopak lubi pisac to raz.

  2 doswiadczony jest w tym

  3 nikt nie sklada podania o ta range to czemu by mu jej nie dac?

  Rek. on wiec czemu nie?

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Czy ja mowie czy z maju? ja tam gralem z nim w 2012 roku a nie w maju jeszcze na eu :) Wiec nie wiem o co Ci chodzi. Usune post.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest Mistrzu

  Ja osobi??cie jestem na Tak reporter ka??dy si

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.

  ×