Skocz do zawartości

Castle of Tags


Teq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Napisy out, co po niektore jeszcze ujda.

Google nie boli. Czcionek jest wiele, wiec nie uzywaj takiego shi??e, za przeproszeniem..

Co do prac. Sklejki jak sklejki. Nie wiem za bardzo czym sie tak ekscytujecie. Swiatlem? Calkowity zbieg okolicznosci. Loght ma na kazdym gotowcu z tego co widze, bo dobierane to to raczej nie jest. W kilku pracach strasznie niestarannie zeskalowales. Uzywaj shifta gdy to robisz.. ( i wszystko jasne)..

No nic. Za calosc jestem zmuszony dac Ci Mocne 5/10. Na wiecej bynajmniej nie zasluzyles. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy out, co po niektore jeszcze ujda.

Google nie boli. Czcionek jest wiele, wiec nie uzywaj takiego shi??e, za przeproszeniem..

Co do prac. Sklejki jak sklejki. Nie wiem za bardzo czym sie tak ekscytujecie. Swiatlem? Calkowity zbieg okolicznosci. Loght ma na kazdym gotowcu z tego co widze, bo dobierane to to raczej nie jest. W kilku pracach strasznie niestarannie zeskalowales. Uzywaj shifta gdy to robisz.. ( i wszystko jasne)..

No nic. Za calosc jestem zmuszony dac Ci Mocne 5/10. Na wiecej bynajmniej nie zasluzyles. Pozdrawiam.

Hahaha, o ziomek, rozwali??e?? mnie :D

"Loght ma na kazdym gotowcu z tego co widze, bo dobierane to to raczej nie jest."

Tego to ju?? w og??le nie rozumiem, chyba jeste?? na wy??szym poziomie percepcji...

A co do skalowania, to primo - NIGDY nie zniekszta??ci??em stocka czy renderu, secundo - pracuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pracuje w gimpie. I wiem co w nim mozna, a co nie.

Skoro nie rozumiesz, to najwyrazniej tak.

Masz racje nie znam sie. Ale znam sie na tyle, aby Ci powiedziec co robisz dobrze, a co nie.

Taa, wierz w co chcesz  :rolleyes: 

 

Kolego wy??ej, chyba masz urojenia, bo jak ju?? to od 2012 w mojej pierwszej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...