Skocz do zawartości

unban


DresiarZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dosta??em bana na ct poniewa?? : Pingiel na mapie jail_snow byl w ct bylo 12 TT i weszlem do ct i on powiedzial mi 'jak sie nauczysz ortografi to pogadamy' a ja doniego odpowiadam ze chce do ct pingiel wtedy wlasnie mnie wywalil i pare mapek mijalo z 7 map minelo i nagle chce wejsc do CT a tu nie moge! DOSTALEM BANA NA CT PROSZE O SCIAGNIECIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnolem sie, I poprosze zebyscie mi zdjeli bana na ct moge to udowodnic ze ogarne juz w ct i nie bede sie wpychal. Czego sie spodziewacie gram niecaly miesiac na jailbreaku wy tez popelnialiscie takie bledy!    A z tym czy mnie lubisz to bylo na zarty tak sobie z nudow pisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnolem sie, I poprosze zebyscie mi zdjeli bana na ct moge to udowodnic ze ogarne juz w ct i nie bede sie wpychal. Czego sie spodziewacie gram niecaly miesiac na jailbreaku wy tez popelnialiscie takie bledy!    A z tym czy mnie lubisz to bylo na zarty tak sobie z nudow pisalem.

 

No w??a??nie widz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze raz nabije sobie posta.
@DresiarZ ok wezme Cie dzisiaj do ct na sprawdzenie na ktorejs mapce i zobaczymy czy dasz rade :)
Mysle ze mo??na by by??o tak samo robic z innymi graczami zbanowanymi na ct czyli jaki?? admin bierze typa do siebie do ct i patrzy jak sobie radzi.
Oceniamy jego umiejetnosci w prowadzeniu jak i znajomo??

Edytowane przez Pingiel10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...