Skocz do zawartości

jb


Infooo

Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuje od Pingiel10 :
"Moze i Ty Nonito widujesz przewaznie samych adminow na serwerze ja w ostatnim tygodniu Ciebie widzialem moze ze 2 razy.Alicje od czasu do czasu widuje tak do okolo 16-17 Nertossa nie widuje,Ostry ma szkole i jest nie obecny,Matiego nie widzilaem juz dluzszy czas Boguskiego sporadycznie przez chwilke,ask#S jedynie co widuje dosc czesto,Killera na JB nie bylo jeszcze i ogolnie mi sie wydaje ze wypadaloby sie zajac nie aktywnymi adminami i pozabierac te adminy bo niby na forum ich sporo ale na serwerze malo stanowczo za malo.
No oczywiscie admini sa do 20-21 max ale po 21-22 badz i o tej 24(tak zdarzylo sie ze bylem i o tej godzienie) admina nie bylo wcale i trafialy sie fk spiny itd.itp. czyli ogolnie burdelik "

 

 

 

@EDIT
"Nikt nie wymaga byscie byli 24 na dobe ale do tej 22:30 optymalnie by sie przydalo z jednego admina :) Pozatym wiekszosc takich fajnych na prawde fajnych sytuacji ktore by mozna bylo obejrzec na demku w wykonaniu Psikuty np(tworzenie grup na KD+ leczenie) Admina oczywiscie nie bylo bylem sam w ct i nic nie moglem zrob procz fk na calej tej grupie do czego sie przyznaje bez bicia."

 

 

 

@EDIT
"http://pochylnia.pl/topic/77757-warn-pingiel10/
To ile siedze przy kompie to moja sprawa :) Drugie nie robie z Siebie nie wiadomo kogo to ze boli Cie ze ktos osmielil sie skrytykowac postawe adminow w ostatnich dniach co do ogarniecia serwera to widze juz mala spina do mojej osoby jakbym Cie obrazil czy cos ale ja tylko powiedzialem szczerze jak sytuacja wyglada na JB co zniecheca do gry na JB :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo niech za??o??y nowe konto...

Ludzie robicie tutaj wielki spam a nikt z Was nie napisa?? nic sensownego tutaj.

Moim zdaniem jest ma??o graczy przez te wasze spiny na forum jak i serwerze. Macie problemy o jaki?? freekille bo czego?? tam nie powiedzia??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...