Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

Podanie | Faaza. | tom drugi!


Feezy.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak. Faza, co do Ciebie to sie troche zawiodlem. Z tego co mi mowili gracze, namawiasz innych do skladania opinii na Twoj temat w tym podaniu, dajac im jakies perki czy cos w tym stylu, przesiadujesz na spect w celu nabijania godzin, tutaj akurat jestem swiadkiem i to troche nie fair z Twojej strony. Moim zdaniem powinienes przemyslec swoje zachowanie i ciekaw jestem czy od wtorku bedziesz rownie aktywny na serwerze co teraz, bo jak na moje oko to jest po prostu chamskie. Nie pisze tego, aby miec wieksza szanse w moim podaniu, po prostu jezeli starasz sie o adma to staraj sie go zyskac na czysto, a nie przez sciaganie ludzi z innych serwerow do komentowania Twojego podania. Zycze powodzenia z takim podejsciem. Pozdrawiam, Karam~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Faza, co do Ciebie to sie troche zawiodlem. Z tego co mi mowili gracze, namawiasz innych do skladania opinii na Twoj temat w tym podaniu, dajac im jakies perki czy cos w tym stylu, przesiadujesz na spect w celu nabijania godzin, tutaj akurat jestem swiadkiem i to troche nie fair z Twojej strony. Moim zdaniem powinienes przemyslec swoje zachowanie i ciekaw jestem czy od wtorku bedziesz rownie aktywny na serwerze co teraz, bo jak na moje oko to jest po prostu chamskie. Nie pisze tego, aby miec wieksza szanse w moim podaniu, po prostu jezeli starasz sie o adma to staraj sie go zyskac na czysto, a nie przez sciaganie ludzi z innych serwerow do komentowania Twojego podania. Zycze powodzenia z takim podejsciem. Pozdrawiam, Karam~

 

HAHAHAHA XD Daje im perki, ??eby wypowiedzieli mi si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz sie ze slowami szczeniaku, za kogo Ty sie uwazasz? Masz 15 lat na karku, wiec dorosnij. Napisalem sama prawde, ktora popieram nie tylko ja, ale szereg innych graczy. Jezeli Ci tu nie pasuje to prosze bardzo, droga wolna. Mozesz isc w swiat nikt Ci nie broni. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...