Skocz do zawartości

Skarga na Admina ASK


HANY

Rekomendowane odpowiedzi

 [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ask#S
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Kup mozg'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Twoje IP: '83.31.6.6'
[AMXBans] ======================================== 
A wiec tak mam juz dosyc twego dziecinnego zachowania. z takim powodem mozesz sobie wlepic bana i nie do mnie z takimi tekstami dzieicak :* Ostatnio meczyles mnie banami za "obraze" wyjetymi z dupy jako ze prawdopodobnie wiem dlaczego sie do mnie tak prujesz jak rozprute gacie z bazaru to daje pare screenow ktore ci przypomna pewna sytuacje gdy mialem admina.Jako ze twoje bany sa z dupy co mozna zobaczyc w moich odwolaniach jak i porownac w amxie od jakiego admina ostatnio dostaje ciagle bany.Ogarnij poslady wkoncu dzieciaku bo przeginasz..
http://www55.zippyshare.com/v/3334297/file.html
Skarga napisana przez Pingiel10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pindolka

 

"Wiec ask#S odpisze ci tak jezeli za to ze Pe. pisal o mnie Pindol dostalem 6 warnow na forum to chyba cos znaczy chlopcze ;* Druga sprawa "Pindol" moga pisac tylko te osoby ktorym i ja zmieniam nick co mowilem juz dawno dawno dawno dawno dawno dawno i jeszcze raz dawno temu.Jako ze admin nie reaguje od dawna juz to coz jestem zmuszony zabic o czym uprzedzalem 3 krotnie przed zabiciem.Druga sprawa co do "tepienia" jak to nazwales coz hmmmm jedynym adminem ze steamem byles Ty i Ty jestes znany z tych swoich zmian nickow :* Jako ze wypowiadales sie jeszcze odnosnie sytuacji z naduzywaniem admina to nie trzeba byc Sherlockiem Holmsem by ogarnac ze to Ty pod zmienionym nickiem przy okazji na U@ jako admin :* Tepilem naduzywanie admina ktorego sie dopuszczasz regularnie.Jak mialem admina pilnowalem tego osobiscie potem pilnowal tego Raczecik. Przy okazji spojrz na amx i policz ile masz banow za naduzywanie admina od roznych adminow..... to chyba samo za Siebie mowi 'MUSKU" -,-"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wiec ask#S odpisze ci tak jezeli za to ze Pe. pisal o mnie Pindol dostalem 6 warnow na forum to chyba cos znaczy chlopcze ;* Druga sprawa "Pindol" moga pisac tylko te osoby ktorym i ja zmieniam nick co mowilem juz dawno dawno dawno dawno dawno dawno i jeszcze raz dawno temu.

drugi powdoj? we??cie mi to rozszyfrujcie

 

Jako ze admin nie reaguje od dawna juz to coz jestem zmuszony zabic o czym uprzedzalem 3 krotnie przed zabiciem.

Czy napisanie "pindol kultura" jest twoim zdaniem obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zn??w od pindolka

 

a wiec tak tutaj masz powod jaki dales sobie gdy ci spamowalem na U@ ze sie leczyles na zabawie http://bany.pochylnia.pl/ban_list.php?bid=221961 Dobrze ze podales moj powod bo na to liczylem otoz na pierwszy screenie jest widoczne jaks ie slapujesz.Wszystko bylo by ok gdyby nie to ze wbiles na txt z podwojnym skokiem i nie mogles wylesc gdy ja (po zakupieniu podwojnego skoku) specjalnie do Ciebie wbilem i zaczalem Cie bic.Zaczales sie slapowac dzieki czemu uciekles.Slaynalem Cie za naduzycie admina poczym Ty slaynales mnie i zaczales spinac poslady.Wtedy dostales bana na 1h z tym o to powodem bo jesli slayasz mnie gdy wykonuje swoje obowiazki czym psujesz gre innym to coz mam prawo dac ci bana z takim powowdem bo to oznacza ze brak ci mozgu by ogarnac ze zle robisz... (mialem nadzieje ze dasz taki dowod i dziekuje ci bardzo :* Badbot tu nie chodzi o bana, na bana mam wyjebane ale nie mam wyjebane na jego spinanie.... Jezeli uwazasz ze mam pisac na U@ podczas rozgrywki gdy mnie ktos zabija to spoko informowalem przez micro ze mi sie to nie podoba jak to stwierdziles bylo 3-4 adminow spoko czemu zaden nie zareagowal? :o Dopiero gdy zrobilem jednego fk o czym informowalem kilkukrotnie...Trzecia sprawa jako ze za czesto dostaje bany od tego admina z du** to coz raczej mam prawo zlozyc na niego skarge i gdybys nie zauwazyl Badbot tutaj nie chodzi tylko o dzisiejsza sytuacje po to wstawilem screeny zeby mozna bylo zobaczyc jak ten admin wykonuje swoje obowiazki.Albo spina poslady i daje bany z du** albo naduzywa admina.Gdy ktos wkoncu sie zbuntuje przeciwko temu jest spina do tej osoby czego jestem przykladem ;*"
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bylo by ok gdyby nie to ze wbiles na txt z podwojnym skokiem i nie mogles wylesc gdy ja (po zakupieniu podwojnego skoku) specjalnie do Ciebie wbilem i zaczalem Cie bic.Zaczales sie slapowac dzieki czemu uciekles.Slaynalem Cie za naduzycie admina poczym Ty slaynales mnie i zaczales spinac poslady

Hmmm, teraz wida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zn??w dodaje pindolka 

 

 a wiec tak ask#S jakbys jeszcze nie zauwazyl tam jest pewien admin wymieniony i najbardziej pisalem o nim "musku" :* Chodzi o to gdy wyzywasz mnie od Pedalow druga sprawa zaczynasz mnie prowokowac co jest troszeczke nizej :) Bys sie przyjzal tym screenom dokladnie bys widzial wszystko a poki co miotasz sie strasznie w tych swoich klamstwach...... Gdy pisze od roznych adminow to mam na mysli roznych adminow :* Mowisz ze bylo pelno skarg na mnie? Oficjalnie byla jedna nie oficjalnie az 3 skargi na mnie tylko kurcze chyba w kazdej sie obronilem jednak i udowodnilem ze to ja mam racje :* (Nie zmienaij tematu na moje adminowanie bo tu chodzi o twoje) Pozatym kazdy wie dlaczego stracilem admina co zaznaczylem na wstepie wiec po co chcesz o tym pisac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ask#S jak juz napisalem wczesniej "Pindol" moga pisac tylko te osoby ktorym sam zmienaim nick nie chcialo mi sie wyliczac tego wszystkiego ale napisalem ze Wieslawowi nei zmieniam nicku wiec nie ma takiego prawa to raz.

"zmienaim nick" ~pingiel

 

Druga sprawa Hmmmm gdy ja ci dalem slusznego slaya Ty mi odwdzieczyles sie slayem.

P??acz, b??l i m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...