Jump to content
 • Sign in to follow this  
  Monter(Lucjo)

  [Podanie] - Monter

  Imię: Dawid
  Wiek: zaraz 18
  Kontakt (GG/e-mail/steam): GG: 49244388
  Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Pełniłem taką funkcję na kilku innych sieciach i jakoś dawałem sobie radę, nadal ową funkcję pełnię na innej równie znanej sieci.  Tworzę różne historie, dodaję do swoich prac ciekawe oprawki graficzne oraz humorystyczne dowcipy, wiersze itp. Mogę nawet napisać ciekawy wierszyk wprowadzający graczy w świat forum jak i serwerów, oczywiście z nutką dowcipu aby lepiej się czytało. Już robiłem coś takiego i super wyszło (rymy, żarty, wprowadzenie). 
  Znajomość zasad pisowni? : Bardzo dobra, bolą mnie oczy, gdy widzę błędy w pisowni...
  Ile masz wolnego czasu?: Na forach siedzę zawsze, obecnie zajmuję się 4 forami, lecz czas znajdę zawsze, staram się informować na bieżąco o nieobecnościach itp.
  Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Lubię pisać oraz pomagać. Co tu mogę więcej dodać, zauważyłem, że inni piszący podania nie mają większego doświadczenia, więc postanowiłem napisać podanko. A jeżeli chodzi o aktywność na forum to spokojnie ją nadrobię  Mam dobry kontakt z ludźmi i można ze mną podyskutować na każdy temat  To chyba było by na tyle, dziękuję za chwilę uwagi 

   

  Jeżeli chcecie mnie lepiej poznać to oczywiście dam Wam czas 

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  Sign in to follow this  

  ×