Skocz do zawartości

Skarga pilne...


syner19

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz tego dosyc...ewe, lays najprawdopodobniej raczecik i ktos jeszcze mbili sb do ct wykorzystujac bug serwera. Coraz mniej ludzi odwiedza ten serwer przez tych osobnikow.

Adminow oczywiscie nie ma...zreszta caly czas ich nie ma nie liczac niektorych.

Macie demko i ss

Tutaj demko w drugiej czesci demka widac fk:

http://www63.zippyshare.com/v/25501896/file.html

Tutaj ss

 

 
Slyszalem tez o pluginie dzieki ktorym mozna banowac graczy ze zmiennym ip :) 
Prosze o szybkie rozwiazanie sytuacji moze jakis admin wreszcie sie przebudzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ostatnio rozlaczeni?? Mozg wlaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To co admini odpierdalaja ostatnio no to coz przechodzi ludzkie pojecie...

 

Adminow procz "Adminki" Vanilli i adminki Kariny nie spotka??em od d??u??szego czasu na serwerze co jest dziwne tym bardziej ze codziennie sa takie akcje a adminow nie wida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ostatnio rozlaczeni?? Mozg wlaczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To co admini odpierdalaja ostatnio no to coz przechodzi ludzkie pojecie...

Adminow procz "Adminki" Vanilli i adminki Kariny nie spotka??em od d??u??szego czasu na serwerze co jest dziwne tym bardziej ze codziennie sa takie akcje a adminow nie wida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh Pingiel ja tez jak wbijam to nie mam w "ostatnio rozlaczeni" nikogo wiec sie nie dziwie, ale nie jestem pewna czy czasem amx_last wtedy nie pokazuje ostatnio rozlaczonych osob wtedy. 
Pingiel dobrze napisa??e?? z tym, ??e jest spam na zwyk??ym say zamiast na u@ ... to czasem wkurza bo gracze wtedy uciekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze nie  mowcie ze wchodza tylko karina i vanilla bo to nie prawda wchodza wq denone i dwamonk wiec a tak jak powiedzial piernik sa wakacje kazdy ma prawo gdzies pojechac sko pojechal na wakacje z tego co wiem wiec sory

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...