Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie i tu ten klopot ciezko Cie ocenic czy zaslugujesz na admina pograj dluzej na jednym nicku.

 

 

Wiek- ok 

 poki co to na NIE

 

PS:  uwazasz ze jestem nie ogarnietyt zerknij na moj staz admina na AIM/HS wtedy mow a ze techa ogarnia nie znaczy ze inny nie ogarniaja wiec moze sie zastanow co piszesz bo sobie nie zycze bys wydawal opinie na moj tyemat nie znajac mnie widzialem cie jako sekio kilka razy wiec raczej bys zamilczal i nie wypowiadal sie o innych jak nie znasz jakby6 nie bylo to ja poki co to ogarniam najlepiej znam ghraczy po nickach wiec wiem kto jaka ma aktywnosc, czuje ze chcesz miec admina by czuc wladze na serwie najpierw ogarnij siebie a potem innych. 

Pozdrawiam Upalony_1916

 

 

DUZE NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdaje SS-y za frjer jak mowisz ja moze rozdaje te ss-y ale bynajmniej jak sa czyste bedzie ub a Ty pewnie dalby6s bana bez konkretnych dowodow sus tamten incydent byl idiotyczny  ale prawdziwy i przed ss-ami zawsze ogladam gracza i korzystam z pomocy ESP wiec mni nie mow ze cos zle robie. a co do podania sekio skoro masz wlasna serwerownie to Adminuj tam a nier szukaj kolejnych miejsc na admina na innych serwerowniach majac tu Admina na Pochylni nie mozna miec nigdzie indziej wiec chyba cos nie tak  skoro masz swoj serwer to ? wniosek sam wyciagnij a ze bluzgam jak kazdy inny gracz to prawda przez ponad 3 miesiace Mojej pracy Dla Pochylni byla na mnie jedna skarga za ktora dostalem pouczenie ostrzezenie to tylko 1 jedyna skarga wiec ja jestem nie ogarniety? chyba cos nie halo tak pozatym teha wez czesciej badz na serwie bo slabo cie tam widac jak wczoraj wpadles na 2 min i poszedles w ch**...

ja wiem co robie bo gdybym nie ogarnial nie skladal bym podania na Admina wiec dziekuje i skaczcie komentowac cos co bylo i minelo.

Pozdrawiam Upalony_1916 

 

 

a jak skladalem podanie to opiekunem byl HaX. wiec uja wicie  bo poki co to " chamstwo za chamstwo " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rozdaje SS-y za frjer jak mowisz ja moze rozdaje te ss-y ale bynajmniej jak sa czyste bedzie ub a Ty pewnie dalby6s bana bez konkretnych dowodow sus tamten incydent byl idiotyczny  ale prawdziwy i przed ss-ami zawsze ogladam gracza i korzystam z pomocy ESP wiec mni nie mow ze cos zle robie. a co do podania sekio skoro masz wlasna serwerownie to Adminuj tam a nier szukaj kolejnych miejsc na admina na innych serwerowniach majac tu Admina na Pochylni nie mozna miec nigdzie indziej wiec chyba cos nie tak  skoro masz swoj serwer to ? wniosek sam wyciagnij a ze bluzgam jak kazdy inny gracz to prawda przez ponad 3 miesiace Mojej pracy Dla Pochylni byla na mnie jedna skarga za ktora dostalem pouczenie ostrzezenie to tylko 1 jedyna skarga wiec ja jestem nie ogarniety? chyba cos nie halo tak pozatym teha wez czesciej badz na serwie bo slabo cie tam widac jak wczoraj wpadles na 2 min i poszedles w ch**...

ja wiem co robie bo gdybym nie ogarnial nie skladal bym podania na Admina wiec dziekuje i skaczcie komentowac cos co bylo i minelo.

Pozdrawiam Upalony_1916

W og??le co to za spam w moim podaniu powiniene?? dosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak ,to prawda co piszesz tylko ja jestem ogarem,Pozdrawiam.

 

- WIEK

- DOSWIADCZENIE

- NICK

- M??J ZNAJOMY

- AKTYWNY NA FORUM

- DUZO H GRANYCH

 

Stracza dla mnie tak.

Co to jest w og??le nie mam pyta??...

 

Co do podania to neutral 

-niby ogarniasz + 

-wiek +

-tak jak to ty napisa??e?? "nie mam zamiaru udziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

 

- Podanie nie przekonuje

- Za ma??o grasz

- Forum bardzo cienko

 

jestem na tak ,to prawda co piszesz tylko ja jestem ogarem,Pozdrawiam.

 

- NICK

- M??J ZNAJOMY

- AKTYWNY NA FORUM

 

 

Stracza dla mnie tak.

 

Od kiedy NICK jest argumentem ? Co z tego, ??e jest twoim znajomym.. Aktywny na forum? :lol: :lol: :lol:  Jednym s??owiem ??miech na sali.

ps. ??mierdzi faworyzacja :<

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...